Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Karminowy świat czyli @nia zaprasza do środka :)


nia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Aniu

no cóż nie jestem pocieszona że usunęłaś zdjęcia ale rozumiem Cię musisz jednak zmienić nazwę wątku bo już nie zapraszasz do środka choc mnie się udało niebawem się przeprowdzamy i jak się uda prześlę Ci zdjęcia naszych drzwi wew. namiar do stolarza od Ciebie a zlew znalazłam podobny z Schocka i chyba taki kupię

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich miłośników Karminy,będę wdzięczna jeśli odezwie się ktoś z małopolski kto buduje lub wybudował już Karminę.Bardzo chciałabym zobaczyć ją na żywo i poznać przypuszczalny koszt budowy,ewentualnie może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami(na forum już wszystko wyczytałam), gdyż mam zamiar właśnie ją budować jestem na etapie załatwiania papierków zwiazanych z budową jest to dopiero początek...Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po spedzeniu kilkunastu godzin na przegladaniu projektów w necie jestem w 99% przekonana że Karmina spełnia moje marzenia i oczekiwania (zwłaszcza po przeczytaniu dzienikka @ni - szkoda że brak juz zdjęć, ale sa inne -uff).

Bardzo proszę o zdjecia na maila: oraz wszelkie sygestie: co warto zmienić lub może co sie nie sprawdziło w użytkowaniu.

Pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy KARMINY - mam nadzieję że do Was dołączę.[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Muszę przyznać, że po raz pierwszy sie zalogowałam. Dotychczas byłam tylko bierną obserwatorką kaminowych wątków. Moja Karmina ma już prawie dach. Wielkie to PRAWIE bo walki trwają straszne. Mam nadzieję, że aktualna ekipa wreszcie go skończy. Prawie równolegle zamęcza mnie swoimi pomysłami mój architekt, a ja mam tak naprawdę wielki problem z wyobrażenim sobie tych wszystkich powierzchni. Aniu twojej Karminy widziałam tylko parę zdjęć ale, pamiętam, że bardzo mi się podobała. Jeżeli byłaby taka możliwość byłabym wdzięczna za wysłanie zdjęć na maila. Wiem, że ostatnio już ich nie wysyłałaś ale bardzo by mi pomogły :roll: . Mój adres [email protected].

Gorąco dziękuję i pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 months później...
  • 5 months później...
  • 4 weeks później...

Witam unas można podejrzeć fotki Karminy .

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/c3b373ee95c6de6812a7516fec63f31c,10,19,0.jpg

 

Już niedługo będą fotki z wykończonej Karminki . I zapraszamy na fotum .

 

http://forum.muratordom.pl/witam-chcielibysmy-przedstawic-wam-nasza-karmine,t166407.htm

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
witam bardzo proszę o przesłanie mi zdjęć z pani karminki gdyż nie mogę zobaczyć tych zdjęć na forum, z opisów wnioskuję ze ma pani piękne nowoczesne wnętrze i bardzo chciałabym je zobaczyć ponieważ też buduję kamine pozdrawiam serdecznie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...