Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Klejenie brzegów tafli na silikon to krótkotrwała i niepewna amatorszczyzna.Silikon po pewnym czasie bedzie widoczny, zmętnieje a trzymanie jest "żadne".

Do klejenia szkla na całych powierzchniach sluża specjalne kleje o wysokiej przeżroczystości. Nie zmieniają one ani koloru pomalowanej ściany , ani koloru szkla, ani jego przeżroczystości. Oprócz tego "trzymają" sie ściany cała swoją szklana powierzchnia.

Np klej PUK 503 - Sopro , dwuskladnikowy klej poliuretanowy o wysokiej przejrzystości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 873
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Byłam w sobotę na targach we Wrocku i wystawiali coś takiego

http://www.sibu.at/sibu_en_small.htm

świetne - i tak pomyślałam że szczele sobie to na ścianie w kuchni zamiast kafli czy szkła - co wy na to.

Ponoś sprzedają w płatach 1m x 2,6m - służy do dekoracji ścian.

To ma w ofercie Conforama i jest juz obecne na rynku juz od jakiegoś czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś może z Was montował relingi na szkle w kuchni? Tzn. szkło zamiast płytek na ścianie nad blatem roboczym.

 

Zastanawiam się, czy takie relingi montuje się identycznie jak do płytek ceramicznych czy może są jakieś specjalne dystanse albo coś takiego...?

Oczywiście odpowiednie otwory zrobi szklarz, przed zamontowaniem.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Polecam specjalne szyny z Ikei IMPERATIV, tez szukałam pomysłu na zabezpieczenie ściany, tam znalazłam przez przypadek do tego mają jeszcze szybki i panele ścienne metalowe.. jak komuś się podoba...lepiej szyba na wymiar bez zbędnych wielu złączy...szyny juz zakupiłam, ale jeszcze nie są zamontowane, na razie przykleiłam tapetę...wybrałam tapetę z wzorami, jak mi się znudzi zmienię na inną:)

http://www.muratordom.pl/pliki/galeria/uzytkownicy/76037/633/3765.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
drukowałem ostatnio zdjęcie córki do jej nowego pokoju o wymiarach 1x1m na allegro i zapłaciłem za to coś ok 40 zł Jakość ok ale dużo zależy od zdjęcia.

http://allegro.pl/item253644465_fototapeta_wydruk_z_materialu_powierzonego_.html

 

Pozdrawiam

 

 

Czy możesz podać namiar na ten punkt obsługi - aukcja na allegro już wygasła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...