Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

szkło lacobel nie jest hartowane? to jakie powinno być nad kuchenką elektryczną?

 

ktoś z Was ma barwione szkło? (kolorowe)

to dobry pomysł?

 

ja mam lakierowane od wewnatrz na kolor frontów. Im ciemniejszy kolor szkła tym wiekszy efekt lustra daje.

Szkło jest hartowane.

Wyglada tak:

 

http://img41.imageshack.us/img41/9707/1kuchniaok.jpg

 

Spróbuje zrobic fotke w dzien jak bedziesz potrezbowac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 873
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Wprawdzie temat dość archiwalny, ale dla mnie temat bardzo świeży... Bardzo chcę mieć szkło nad blatem w kuchni, przeraża mnie jedynie myśl, że widać na niej jak na dłoni najmniejsze zabrudzenie, każdą kroplę wody, nie wspominając o tłuszczu.

Czy użytkownicy mogą się wypowiedzieć na ten temat? Czy faktycznie tak bardzo wszystko na niej widać? Czy lepsza do "ukrycia" jest lekko matowa, czy błyszcząca? Czy ciemny kolor uwydatni te zabrudzenia?

To, że myje się ją łatwo nie znaczy, że z przyjemnością będzie się to robić trzy razy dziennie... Mam fioła na punkcie czystości i nie wyobrażam sobie takich rażących i rzucających się w oczy zabrudzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie temat dość archiwalny, ale dla mnie temat bardzo świeży... Bardzo chcę mieć szkło nad blatem w kuchni, przeraża mnie jedynie myśl, że widać na niej jak na dłoni najmniejsze zabrudzenie, każdą kroplę wody, nie wspominając o tłuszczu.

Czy użytkownicy mogą się wypowiedzieć na ten temat? Czy faktycznie tak bardzo wszystko na niej widać? Czy lepsza do "ukrycia" jest lekko matowa, czy błyszcząca? Czy ciemny kolor uwydatni te zabrudzenia?

To, że myje się ją łatwo nie znaczy, że z przyjemnością będzie się to robić trzy razy dziennie... Mam fioła na punkcie czystości i nie wyobrażam sobie takich rażących i rzucających się w oczy zabrudzeń...

 

jełśi masz fioła na punkcie czytaości, to "ukryty" brud niepowinien cię satysfakcjonować ;)

 

Moi drodzy, czy mamy gdzieś temat o strategicznym zaplanowaniu codziennych porządków w dużym domu? Jestem tuż przed przeprowadzką i przeraża mnie wizja sprzątania tych metrów ;)

Wiem, wiem - sama tego chciałam :lol: No ale muszę chyba jakoś rozplanować te porządki, bo nie uśmiecha mi się spędzać całej soboty na czyszczeniu domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moi drodzy, czy mamy gdzieś temat o strategicznym zaplanowaniu codziennych porządków w dużym domu? Jestem tuż przed przeprowadzką i przeraża mnie wizja sprzątania tych metrów ;)

Wiem, wiem - sama tego chciałam :lol: No ale muszę chyba jakoś rozplanować te porządki, bo nie uśmiecha mi się spędzać całej soboty na czyszczeniu domu :roll:

 

podłaczam sie pod pytanie ;)

 

ja mam jeszcze troche d o przeprowadzki ,ale tez sie zastanawialam...od czego zacząc to wielkie sprzatanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
jeżeli chodzi o temat szkła na ścianie poleciłabym szkło laminowane (dwie szyby sklejone a między nimi grafika, dużo bezpieczniejsze niż np. lacobel. U mnie robiła to firma z Poznania, a wygląda to mniej więcej tak: http://www.colourglass.poznan.pl/galeria_okno.php?kat=szyby_laminowane&nr_foto=117

 

Ściana z tulipanami wygląda przepięknie, maki są równie wspaniałe. :D Też kocham fototapety i zawsze zastanawiam się, gdzie mogę je umieścić w projektach (bo w moim mieszkaniu nie mam na nie miejsca :( ), co z technicznego punktu widzenia nie jest trudne, bo tylko dodaję obrazki do baz w cad decorze i jazda. Problemy zaczynają się, kiedy nie potrafię zdecydować się co chcę :wink: Zwykle przekopuję net w poszukiwaniu ładnych fotek, a czasami korzystam z gotowych, oferowanych w sklepach, więc przy takim wyborze podjęcie decyzji nie jest łatwe. :lol: Cały czas też nie tracę nadziei, że w następnym mieszkaniu uda mi się coś takiego zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o temat szkła na ścianie poleciłabym szkło laminowane (dwie szyby sklejone a między nimi grafika, dużo bezpieczniejsze niż np. lacobel. U mnie robiła to firma z Poznania, a wygląda to mniej więcej tak: http://www.colourglass.poznan.pl/galeria_okno.php?kat=szyby_laminowane&nr_foto=117

 

Świetna kuchnia. A co jest na kominie? też szkło czy płytki? ten szary jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobilam moja fototapete nad blatem kuchennym tak: kupilam gotowy wydruk na folii samoprzylepnej w sklepie internetowym, dalam do zalaminowania, nakleilam na cienka plyte pcv i ta plyte na tasme dwustronna do sciany! Wyszlo niedrogo! Sprawuje sie swietnie, myje ja mokra szmata...

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0110/min_dsc03034c548.jpg' alt='min_dsc03034c548.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobilam moja fototapete nad blatem kuchennym tak: kupilam gotowy wydruk na folii samoprzylepnej w sklepie internetowym, dalam do zalaminowania, nakleilam na cienka plyte pcv i ta plyte na tasme dwustronna do sciany! Wyszlo niedrogo! Sprawuje sie swietnie, myje ja mokra szmata...

<a href=http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0110/min_dsc03034c548.jpg' alt='min_dsc03034c548.jpg'>

 

ghosta bardzo fajnie wyglada ta fototapeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...