Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

--<<KOMENTARZE - Dziennik Cieniasów>>--


MonikaC

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MonikaC wakacje to w moim przypadku zbyt górnolotne słowo :roll: Byliśmy kilka dni w domkach w Krasnobrodzie- jakieś 40 minut od domu-tylko po to żeby zmienić środowisko, uwolnić się od mycia garów itp. :wink: W ciągu 4 dni byliśmy trzy razy na budowie :evil:, więc nie był to odpoczynek o jakim można marzyć. Strasznie imponująco wyglądają te kolumny. Zazdrościć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilian to rzeczywiście mało wypoczeliście :( Ja dzisiaj pierwszy raz od x czasu jestem w domu bo tak to od 10 do ok 14-15 spędzam życie w samochodzie i krąze budowa-składy-budowa-składy-budowa-skle a i jeszcze do banku wpadam po kasę :evil: No ale chatę sobie chociaz doprowadziłam do "prawie" porządku :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dostałaś PnB po dwóch dniach?!?!?!?!?! Kurcze, ta Twoja okolica oprócz zajefajnej nazwy :wink: ma jeszcze supersprawny urząd, no pod wrażeniem jestem :o

 

Bardzo fajne foty te z bliska zbrojeń i ciężarówek w tumanach kurzu - to Ty masz takie oko czy mąż? Czy może Wasz przesłodki synuś? :wink:

 

PS I strasznie mi się podobają wole oka, wprawdzie koniec końców nas zachwycił projekt bez, ale.... A u Ciebie wole oka są jak na moje oko :wink: zrobione pierwszoklaśnie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia cieszę się żę zdjęcia się podobają :) tym bardziej że wszystkie no 99% robię ja :)Co do pozwolenia na budowę to chyba fart bo załatwiłam wszystkie dokumenty i kobitka w urzędzie też trafiła namsię super :)

 

A wole oka.............wieczorem wstawię fotki z wczoraj - była wiecha :) a dach już cały jest zadeskowany i opapowany no i czekana dachóweczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia wiecha zajefajna nie??? Normalnie wszyscy sąsiedzi się nią zachwycają i mówią że takiej nie widzieli - fakt ja też nie.

Dachówka będzie Ruppa - Sirius kolor antracyt. Miał być Rubin z niemiec ale jak go przywieżli to okazało sie że nie jest barwiony w masie więc będzie Sirius na którego musimy czekać pewnie jeszcze z dwa tygodnie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Jak będziecie wstawiać okienka dachowe to przypilnujcie dobrze dekarzy. Najlepiej chyba kupić gotowy kołnierz foliowy Fakro, wtedy uniknie się błędów.

 

A i jeśli te gąsiory będą wam ściągać z fabryki to tez się upewnijcie, ze dowiozą w najbliższym czasie - ja czekałem na 10 dachówek bocznych ponad miesiąc, aż w końcu sam się wybrałem do fabryki Braas'a i przywiozłem swoim autkiem, gdyż inaczej czekał bym w nieskończoność.

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekko kołnierz będzie Fakro a o jakie dokładnie błędy ci chodzi bo chyba jutro będą wstawiać okienka???

Wiem tylko, że okna przyszły w piątek ale nie przywieźli ich na plac bo akurat był w firmie nasz dekarz i odrzucił jakąś obróbkę i kazał przywiźć większą czy wyższą - nie wiem o co chodziło ale podobno ta druga duuuużo lepsza.

 

To mnie zmartwiłeś tymi gąsiorami :( no ale powiedzieli, że do czwartku chyba skończą na cacy więc chyba reszta przyjdzie albo już przyszła tylko ja nic o tym nie wiem bo kończą inną robotę i może nie chcieli tak skakać z dachu na dach :wink: . Wiem, że będziemy czekać na kominki wentylacyjne ale to już mi nie przeszkadza bo dach będzie gotowy i wejdą tylko cztery dachówki podmenić. A i w przyszłym roku zrobią - jak to mówią "wydry" po ociepleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...