Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

--<<KOMENTARZE - Dziennik Cieniasów>>--


MonikaC

Recommended Posts

Monia, masz być w piątek w Milanówku, rozumiesz !!!!! Przyjedź choć na 3-4 godzinki, plissss.

 

Arnika olewa swojego szwagra, który przyleciał z Kanady i jedzie spotkać się z nami, więc ty też możesz nam choć te parę godzinek poświęcić, a do domu wrócisz w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja wybrałam tańszą wersję ale tak bardzi misie podoba żemamochotę na sucho zmywać :D Już się mebelków w kuchni doczekać nie mogę

 

a to mnie ta wersja bardzo zaciekawiła

 

jakiś link mogę dostac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia piękny i postawę masz prawidłową to jest Wasz dom i Wam ma wsio w nim pasić u mnie teściowa ze szwagierką tylko raz wyjechały z tekstem, że salon mam mały, że o mały pokój na dole można go było powiększyć:mad: stwierdziłam że salon jest dla gości a ja gości wielu nie miewam:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój i męża dom i nam się ma głównie podobać.

Matko już słyszę te stęki na szare ściany....bo będą jeszcze dwie a jedynym pokojem gdzie będą inne kolory niż szary biały i drzewiasty będzie KOndzia pokój

 

 

Monia , ja Cię proszę, daj se luzzz, niech gadają.

Ja odkąd podpisałam akt notarialny to ciagle wysłuchuję jaka to głupotę zrobiłam (co by nie powiedzieć ,że głupia jestem) ;)

A jak ktoś bardzo chce ingerować w to co planuję lub robię , to grzecznie pytam,czy wyłoży kasę na swój pomysł - to ja chetnie go wtedy zrealizuję, ostatnio ktoś mi kręcone schody chciał wstawić wiec grzecznie poprosiłam o 35 tysi - to ide juz zamawiać ;)

 

 

 

Bardzo mi się cena podoba :) zlew tez niczego sobie, lecz ja chyba jednak wersję bez ociekacza wolę...chociaz....musze pomysleć :)

Mam prośbę - jak go już odpakujesz mozesz zmierzyc głębokość dużej komory - wewnątrz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...