Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa Słonecznego z poddaszem


tomekwil

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam ogromną prośbę o zdjęcie salonu z kominkiem bo mam teraz problem dopiero teraz dopatrzyłam się ze kominek bedzie zadużo wystawał a pokoju przeniosłam go na ścianę od kuchni i drugie pytanie czy kuchnia nie jest za mała mój majster namawia mnie aby zlikwidować spiżarke bo kuchnia jest mała a ja już sama nie wiem prosze o zdjęcia nawet słabej jakości u mnie jest już chudziak wylewany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych cały domek jest za mały a dla innych OK, w kuchni to ty będziesz gotowała a nie majster, sama zdecyduj. Zdjęcia salonu z kominkiem jeszcze nie mam (nie mam jeszcze kominka) ale też mam na ścianie kuchennej (dla mnie kominek pasuje tam idealnie).

Pozdrowienia

P.S.

Pomieszczenia gospodarczego nie likwidowałem, zrobie tam małą pralnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ogromną prośbę o zdjęcie salonu z kominkiem bo mam teraz problem dopiero teraz dopatrzyłam się ze kominek bedzie zadużo wystawał a pokoju przeniosłam go na ścianę od kuchni i drugie pytanie czy kuchnia nie jest za mała mój majster namawia mnie aby zlikwidować spiżarke bo kuchnia jest mała a ja już sama nie wiem prosze o zdjęcia nawet słabej jakości u mnie jest już chudziak wylewany

 

kominek rzeczywiscie zabiera duzo miejsca.. po przeniesieniu go na sciane od kuchni praktycznie nie daje mozliwosci kombinowania z zabudowa i trzeba ja zrobic jak najmniejsza i z jakimis polkami, ktore to odchudza. Niemniej jednak dalej jestem przekonany, ze to dobry pomysl z zwiekszeniem salonu przez zmiane pozycji kominka.

 

jezeli chodzi o kuchnie to jaknajbardziej zgadzam sie z majstrem - kuchnia jest mala i ja zrobilem tak ze polaczylem spizarke z kuchnia wydzielajac tylko kawalek na szafe wnekowa w wiatrolapie - teraz jest kuchnia OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

z kominkiem i kuchnią rozwiązałam problem a mianowicie nie bedzie spiżarki W miejsce wc zrobie małą spiżarkę .Komin znajdujący sie na ścianie przy kuchni tam gdzie bedzie kominek został schowany o 20 cm w ścianę i bedzie wówczas wystawał tylko 20cm ,(więc nie jest żle ),ale mam kolejny dylemat a mianowicie okno w łazience czy nie jest za małe i czy nie bedzie wyglądało głupio po likwidacji okna w spiżarce?

(czy nie bedzie czegoś brakować w elewacji?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda świetnie powiedz mi powiększyłeś okno łazienkowe chyba na 12o cm a ja chcę zrobić na 150cm takie jak od sypialni jak myślisz dobrze bedzie , i mam jeszcze jedno pytanie dlaczego daszeknad wejściem u ciebie jest niżej , pięknie wyglada ten nasz domek , wrzuć jeszcze pare fotek nawet kiepskiej jakości bedą cieszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie bedzie dobrze.. tez sie nad tym zastanawialismy o ile powiekszyc... w koncu stwierdzilismy ze w lazience bedziemy mieli kibelek przy oknie i dlatego jest o jedna cegle wyzej..

 

aha.. w projekcie z tego co pamietam to gora okna nie jest w lini z innymi oknami.. my zrobilismy w lini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich zwolenników słonecznego. Jestem nowa na forum ale często Was czytam. Wasze wskazówki są dla mnie bardzo cenne :) Ja właśnie kupiłam działke i w przyszłym tyg. wybieram sie do projektanta. Wybrałam słoneczny bez garażu + strych (wersja E). Chciałam koniecznie wybudować parterówke ale zmieniłam zdanie ze względu na plan zagospodarowania (musi być kąt nachylenia dachu 37-45). Czy ktoś z Was zmieniał kąt dachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scianke wyprostowalismy,

 

okna sa na tej samej wysokosci i bedzdiemy robic blat wpuszczany w okno (zamiast parapetu)

 

 

jezeli chodzi o kat dachu to mysle ze jak to nie wiele stopni brakuje to niech projektant naniesie na czerwono zmiane bez wiuekszego wkrecania sie a potem zrobcie tak jak jest w projekcie. nikt tego mierzyl nie bedzie.

 

apropo dachu to polecam podniesienie scianki kolankowej o dwa pustaki i robi sie nam zajebiste poddasze do zagospodarowania w przyszlosci.

 

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...