Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sasza w Borówcu - zapraszam do komentowania.


mowaleria

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 141
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam:)

jak poradziliście sobie z wodą, duzo kosztowało was to odpompowywanie:)?, skąd wzieliście sprzęt do tego przedśwzięcia :wink: ?

 

u nas na działce jest podobny problem, woda w ogóle nie chce opadać a my chcielibysmy niebawem rozpoczynać budowe stąd moje pytanie :wink:

 

będe wam kibicować:)

 

pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że masz bardzo łądne wstawki z cegły. W dobrych miejscach. Takie wstawki nigdy nie zaszkodzą, gdyż cegła lepiej wytrzymuje naprężenia i słabiej się odkszatłaca.

Powiem Ci, że teraz jest u Ciebie najfajniejszy etap budowy. Widać jak rośnie dom i wcale koszty nie są powalające. U mnie generalnie do etapu dach wszystko szło tak, że byłem zdziwiony, że ktoś może mieć problemy z budową.. :roll: :lol: Potem się zacznie: zgrywanie ekip, wszystko będzie kosztowało min 10-15tyś choć wcale tego nie będzie widać... Tak więc naładuj się optymizmem, by później nie podłamać się... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, powiedz jak w takich sytuacjach, kto jest odpowiedzialny za straty, kto pokrywa koszty?

 

Całe szczęście że wszyscy cali i zdrowi.

 

Ja jestem na etapie pisania umowy która podetknę moim wykonawcom do podpisania i właśnie chciałem tam coś zawrzeć na temat ewentualnych napraw.

 

I jak zwykle - gratulacje za tempo prac. I oby przez to tempo o czymś nie zapomniano i oby juz wiecej nie było strat i wypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dużo materiału się nie zmarnowało. Garów jak się dzisiaj okazało w hurtowni wyliczyli mi za mało o jakieś 40 szt - ustaliliśmy, że kosztami zakupu brakujących podzielimy sie po połowie.

Hej! Widzę,że jesteś dobrze zorientowana, więc mam pytanie gdzie załatwiasz drewno na dach. Na co należy zwracać uwagę oprócz ceny. pozdrawiam

Więźbę zamówiłam na góreckiej w firmie KORONA - znajomi tam brali i są zadowoleni - 800zł za m3 impregnowany świerk. Kompletnie nie wiem na co zwracać uwagę - zasugerowałam się wyłącznie tym, że znajomi są zadowoleni :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...