Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

czy ktoś ma kominek ZUZIE?????????


alicjakropidlowska

Recommended Posts

Ja mam.A nie, nie mam sorry...:):):)

Ale mam kominek bodajże "Maja" też z /uwaga kryptoreklama/ :):) http://www.kratki.pl

Po sezonie grzewczym urwała mi się /ścięła jakbym ją nożem odkroił/ rączka od zamykania szyby.:):):):)

A tak to działa i grzeje lepiej niż myślałem. Generalnie jakość nie jest zła,jak na kominek o tej mocy, za te pieniądze i z wbudowanym szybrem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he to nie chodzi o imie dla córki chociaż ładne i kto wie kto wie może i zuzia będzie :-))))))))

 

A tak poważnie to dzięki za opinie i proszę piszcie dalej czy coś wiecie na temat tych wkładów ZUZIA, MAJA WIKTOR (z http://www.kratki.pl).

 

Czy może wiecie czy to są faktycznie kominki francuskie czy polskie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też przymierzałem się do Zuzi :lol: z kratek.

Szukałem w miarę taniego i dobrego wkładu.

Z racji, że mieszkam niedaleko kratek, postanowiłem wybrać się i obejrzeć ich wyroby. To co zobaczyłem trochę mnie rozczarowało, a konkretnie jakość wykonania i ogólnie wygląd zewnętrzny, drzwiczki, osadzenie szyby itd.

Jak dla mnie nie do zaakceptowania, pomimo niskiej ceny. Wolałem zrezygnować z taniego wkładu i dołożyć drugie tyle, niż patrzeć na Zuzię czy Wiktora, które mi się nie podobają.

Kwestia gustu. :wink:

 

Kupiłem DOVRE. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu biegałam za wkładami, jakbym się co najmniej szaleju i blekotu najadła...

Niby kilka miesięcy temu już wybrałam właśnie ZUZIĘ z Kratek, bo cena bardzo przystępna, do tego dają kredyt nieoprocentowany. Ale pojechałam, zobaczyłam i poddałam się.

Od strony estetycznej ZUZIA jest tragiczna!

Do tego instalatorzy i kominkarze różnej maści niezbyt przychylnie wypowiadają sie o tych kominkach. Tylko jeden kominkarz mnie namawiał na ten kominek, a później chciał zedrzeć ze mnie skórę za obudowę i ma dziwnie masę wolnych terminów.

Zamówiłam Lechmę. Trcochę droższa, ale prosta i bez udziwnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Od strony estetycznej ZUZIA jest tragiczna!

Witam.

Ponieważ b. poważnie rozważam zakup tego kominka (ZUZIA panorama) gorąca prośba do posiadaczy tego wkładu o opinię na temat wyglądu. Nie mam niestety możliwości obejrzeć go w realu, gdyż sprzedają go tylko w miejscu produkcji - trochę za daleko ode mnie :-?

Czy rzeczywiście wygląd różni się od zdjęć prezentowanych na stronie internetowej?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu po raz pierwszy i chciałam się zapytać czy ktoś z was ma wkład kominkowy ZUZIA? Chcę z mężem go zakupić ale nie wiemy czy warto chociaż podobno jest solidny.

RATUJCIE proszę o opinie:-)

 

Akurat o tym modelu było już dużo na forum ,poszukaj.

 

Ale ponieważ każdy w tym wątku swoje chwali, pochwalę i ja: Zuzia jest w porządku :) Drugi raz też bym kupił. Tania, duży czopuch, szyber, rączka nie jest gorąca przy dokładaniu. Z wad - beznadziejny popielnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wad - beznadziejny popielnik.

Jest za mały?

A jaką klamkę zakupiłeś wraz z wkładem (złotą czy w "kolorze" wkładu)?

Jak sprawuje się doprowadzenie powietrza z zewnątrz?

No i czy jest różnica w wyglądzie między zdjęciami a rzeczywistością?

Jeśli masz panoramę - czy mogę prosić o jakieś fotki (choćby na priv)...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wad - beznadziejny popielnik.

Jest za mały?

A jaką klamkę zakupiłeś wraz z wkładem (złotą czy w "kolorze" wkładu)?

Jak sprawuje się doprowadzenie powietrza z zewnątrz?

No i czy jest różnica w wyglądzie między zdjęciami a rzeczywistością?

Jeśli masz panoramę - czy mogę prosić o jakieś fotki (choćby na priv)...

Pozdrawiam.

 

Popielnik za mały. Następnym razem będę szukał kominka z popielnikiem dużym i z dostępem bez otwierania drzwiczek.

 

U mnie standardowy standard, bez dodatkowego dopływu z zewnątrz (jeden z fetyszy FM) rura z doprowadzeniem jest pod wkładem, klamka standard, płaski nie panorama.

 

Ludzie kochani, powtarzam, 99% z nas nie ma żadnego porównania między produktem A, B i C. Jeden kupi A drugi B i będzie swoje chwalił lub ganił (niektórzy pochwalą nawet jak nie są zadowoleni).

 

Ja za każdą rzeczą na budowę łaziłem i długo do znudzenia, aż mi się coś w końcu spodobało, ale nie daje to żadnej gwarancji, że spodoba się to komuś innemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, powtarzam, 99% z nas nie ma żadnego porównania między produktem A, B i C. Jeden kupi A drugi B i będzie swoje chwalił lub ganił (niektórzy pochwalą nawet jak nie są zadowoleni).

 

Zdaję sobie z tego sprawę i dlatego nie mogąc zobaczyć wkładu w realu muszę oprzeć się tylko na opiniach innych.

Wygląd ("z komputera"), doprowadzenie powietrza z zewnątrz no i cena - to elementy, które zbliżają mnie do zakupu.

Dlatego ostatnim "brakującym ogniwem" jest ... rzeczywisty wygląd.

Czy mogę kogokolwiek prosić o fotki (jakiejkolwiek odmiany ZUZI)?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ("z komputera"), doprowadzenie powietrza z zewnątrz no i cena - to elementy, które zbliżają mnie do zakupu.

Dlatego ostatnim "brakującym ogniwem" jest ... rzeczywisty wygląd.

Czy mogę kogokolwiek prosić o fotki (jakiejkolwiek odmiany ZUZI)?

Pozdrawiam.

Mam Zuzię 19 panoramę i wygląda ona dokładnie jak ta na stronie producenta http://www.kratki.com/product_info.php?products_id=1100- ale jak się upierasz na zdjęcia to może w sobotę Ci podeślę. Warto jest przy okazji zakupu dokupić oryginalny stojak do Zuzi jak i sterownik z dolotem powietrza - choć ten ostatni mógłby być bardziej funkcjonalny np dodatkowo wskazywać godzinę i mieć ładniejszy wyświetlacz. Ważna rzecz która mi się przytrafiła to ruszt. Otóż instalator położył go odwrotnie tj gładkim do paleniska - co się wydaje logiczne do wybierania popiołu - efekt - wygiął się rusz na końcach ( trzeba wydać 90 zł na nowy ) bo powinien być jednak położony zbrojonym do paleniska ( cholernie mało logiczne i niewygodne do sprzątania kominka) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...