Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Glz31 Victoria


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.Widzę że prace WASZE POSUWAJĄ SIE DOSYC SZYBKO DO PRZODU.Gratuluję.Ja jestem na etapie murowania scianek działowych.Muszę przyznać ze troszkę przeraża mnie wielkośc a właściwie miniaturka łazienki na dole.Czy tam jest napewno miejsce na prysznic?Jak wy to widzicie.Ścianki działowe robię z porothermu 11,5, a wy?Acha jeszcze jedno ile wyszło Wam powierzchni wylewek i ile to kosztowało a ile powierzchi tynków wewnętrznych. Czy grubość wylewek robiliście zgodnie z projektem?Przepraszam za te wszystkie pytania ale na każdym etapie budowy jest ich coraz więcej a wy macie ten sam projekt i jesteście juz znacznie dalej niz ja.POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Prysznic na dole spokojnie się zmieści. Będziemy mieć wnękę z prysznicem o wymiarach brodzika 120cm szer. * 80 lub 90 cm . Takie produkuje koło.

 

Jeśli chodzi o ścianki działowe, murowaliśmy max-em 9.

 

Wylewek nam wyszło 223m2, razem z przednim i tylnym tarasem oraz balkonem.

Szczerze nie sprawdzaliśmy w projekcie grubości wylewek. Na parterze położyliśmy 10-tkę styropian i na to 7 cm wylewki. Na poddaszu 5 cm styropianu i 6-7 wylewki. Koszt wylewki 14zł/m2. Materiał kupowaliśmy we własnym zakresie.

 

Tynków wyszło nam 509 m2 po odjęciu okien.

 

Pozdrawiamy :lol:

 

W razie kolejnym pytań, służymy odpowiedzią. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było.......oj nie było - bo dużo roboty za nami. Już w przyszłym tygodniu zaczynamy wylewki :D Jak widzicie nie próżnowaliśmy - tak jak i wy zresztą. Gratuluję postępów. Jak trochę odsapnę to załączę jakieś zdjątka. Pozdrawiam.

PS. Zdjęcie wizytówkowe już dawno nie aktualne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
....Jeśli chodzi o piec to myślimy o węglu lub ekogroszku.....

jeśli piec na paliwo stałe to czy macie kanał "Z" w kotłowni??

 

 

 

ja też myślałem nad eko-groszkiem ale ta cena :-?

 

wstawiłem piec "na wszystko" Buderus Logica

http://img190.imageshack.us/img190/6530/763298875.jpg

 

 

po tygodniu użytkowania jeszcze ciężko o ocenę ale jak na razie jestem zadowolony. Jak na piec wymagający ciągłej obsługi "trzyma" dosyć długo, z węglem spokojnie 12 godz.

A forum rozmawiałem z użytkownikami tego kotła i przy górnym spalaniu miałem daje radę 24 godz. a nawet więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...