Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tablica informacujna Muratora...


Mały

Recommended Posts

Hmmm... no własnie niby Murator ma swoje oznaczone logo(bezpłatna reklama jakby nie było) a tu cisza.

Kupe czasu temu wysłałem info do Redakcji w tej sprawie (chciałem zakupić) i ...nic. Chyba nie bardzo chcą swojej reklamy na naszych budowach.

Skoczę chyba do "kastodramatu" i sobie kupię od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto informacja:

 

Tablica kosztuje 25,00 PLN dla Prenumeratorów i 39,90 PLN dla pozostałych Klientów. Koszt wysyłki 10,00 PLN. W pierwszej kolejności Klient otrzymuje dokument do dokonania wpłaty (kalkulację należności) bądź dane do dokonania przelewu e-mailem. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie przesyłka jest wysyłana pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Zamówienie można złożyć w jeden z n/w sposobów:

 

- telefonicznie ( 22/ 590-55-55),

 

- faxem (22/ 590-54-64),

 

- internetem e-mail: [email protected].

 

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto informacja:

 

Tablica kosztuje 25,00 PLN dla Prenumeratorów i 39,90 PLN dla pozostałych Klientów. Koszt wysyłki 10,00 PLN. W pierwszej kolejności Klient otrzymuje dokument do dokonania wpłaty (kalkulację należności) bądź dane do dokonania przelewu e-mailem. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie przesyłka jest wysyłana pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Zamówienie można złożyć w jeden z n/w sposobów:

 

- telefonicznie ( 22/ 590-55-55),

 

- faxem (22/ 590-54-64),

 

- internetem e-mail: [email protected].

 

Zapraszamy

A popatrz - musiałem oficjalnie zadać pytanie i dostałem odpowiedź.

I dziekuję - jednakowóż koło mnie jest ta cena jakies 50% niższa(od wersji dla nieprenumeratorów). ;-)

Więc spasuję.

Pozdrawiam Redakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...