Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybudowani wracający na forum


bobiczek

Recommended Posts

Hejka Wam wszystkim!

Nie wiem czy jest takie forum. Tych co bywali często a teraz jakoś nie.

Ale mogą doradzić już teraz użytkując. Zapewniam Was że będzie ważne - bo z okresem czasu i z perspektywy.

No i wyłazi różne.

Wszystko - dobre i złe.

Nie znalazłem może?

Jakby co to podpowiedzcie, gdzie szukać, a jak nie ma to pytajcie.

Szczerze i prawdziwie będzie.

Polecam siebie jakby co.

Mieszkam 1,5 roku.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja prawie 2 lata już użytkuję to co wybudowałem.

W większości w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 

Zaglądam tu czasami. Czasami się udzielę, ale powoli staram się tego unikać, ponieważ "wszystkowiedzący teoretycy gazetowo-poradnikowo-forumowi" zaraz próbują być najmądrzejsi i piszą takie rzeczy, że odechciewa się potem pisać cokolwiek... :-?

 

Pozdrawiam tych co już mieszkają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija rok.wg. mojej małżonki,czyli od momentu uruchomienia pieca-czytaj ciepłej wody w domu....

Wg.mnie piątek 20.10.2006 czyli od czasu montażu cyfry+ i pierwszego meczu w nowym domu...chyba mi wtedy najlepiej w życiu piwo smakowało....

Widzew Łódź 3-2 Lech Poznań 20 października, 19:00

niestety przegranego :( lub dla kibiców z Łodzi na szczęście wygranego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija rok.wg. mojej małżonki,czyli od momentu uruchomienia pieca-czytaj ciepłej wody w domu....

Wg.mnie piątek 20.10.2007 czyli od czasu montażu cyfry+ i pierwszego meczu w nowym domu...chyba mi wtedy najlepiej w życiu piwo smakowało....

Widzew Łódź 3-2 Lech Poznań 20 października, 19:00

niestety przegranego :( lub dla kibiców z Łodzi na szczęście wygranego....

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie 2 lata już użytkuję to co wybudowałem.

W większości w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 

Zaglądam tu czasami. Czasami się udzielę, ale powoli staram się tego unikać, ponieważ "wszystkowiedzący teoretycy gazetowo-poradnikowo-forumowi" zaraz próbują być najmądrzejsi i piszą takie rzeczy, że odechciewa się potem pisać cokolwiek... :-?

 

Pozdrawiam tych co już mieszkają :D

 

Dokladnie takie same mam odczucia ;) Chyab jakos pare lat temu jak tu zagladalem to mozna bylo czegos wiecej sie dowiedziec i nie bylo glupich tekstow ktore nie wiadomo do czego przypiac?

 

ps

Mieszkam jzu 3 rok na swoim i wprawdzie jeszcze cos wykanczamy ale juz nie duzo zostalo do konca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( ... )

Zaglądam tu czasami. Czasami się udzielę, ale powoli staram się tego unikać, ponieważ "wszystkowiedzący teoretycy gazetowo-poradnikowo-forumowi" zaraz próbują być najmądrzejsi i piszą takie rzeczy, że odechciewa się potem pisać cokolwiek... :-? ( ... )

 

 

Potwierdzam w 100%.

 

 

U mnie w grudniu bedzie dwa lata. 8)

 

 

 

A to dopiszę jeszcze to.

Wczoraj byłem na "starych śmieciach" czyli na Warszawskich Kabatach ( wyprowadziłem się 7 lat temu do domku jednorodzinnego ) i ... trochę teraz zazdroszczę tych równiuteńkich wykostkowanych uliczek i chodniczków, fajnych placów zabaw dla dzieci, równych ulic, braku błota i pyłu i powiewu tej "wielkomiejskości" ... ech, sprawdziłem nawet w ogłoszeniach, stać by mnie było po sprzedaży domu, na ponad 100m w nowiusieńkim apartamentowcu. Próbuję odganiać od siebie te myśli ale jakoś tak mnie naszło :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieszkamy dopiero kilka miesięcy i wcześniej też do aktywnych nie należeliśmy, ale faktycznie forum trochę przymiera. Najbardziej rozwala mnie klonowanie wątków. Przynajmniej na 60 % problemów są już udzielone odpowiedzi, wystarczy poszukać, a mimo to z uporem maniaka zakładane są nowe, nic nie wnoszące wątki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieszkamy dopiero kilka miesięcy i wcześniej też do aktywnych nie należeliśmy, ale faktycznie forum trochę przymiera. Najbardziej rozwala mnie klonowanie wątków. Przynajmniej na 60 % problemów są już udzielone odpowiedzi, wystarczy poszukać, a mimo to z uporem maniaka zakładane są nowe, nic nie wnoszące wątki.[/quote

 

Idą na łatwiznę oni chcą czytać,a my mamy pisać

 

mieszkamy juz drugi rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie że czasem wracacie. Ja malutko-cipi,cipi...

Tak o psach czasem, albo cos obok.

Ale cieszę się ze spotkania starych znajomych - hurra :D

Nie byłem coś z 2 lata i na dzień dobry oberwałem taką zjebkę od jednej(go), że ho,ho

Pisaliśmy o zwierzętach.

Moje na razie takie

http://foto.onet.pl/gmqsm,skgowg43cwqx,u.html

No i dostało mi się - że za aktywny nie byłem, za mało postów moich i że chyba gówno wybudowałem skoro tak :D

Ech życie,życie.....

A pamiętacie spotkanie we Wrocku w Piramidzie? Prywatne skrzyknięte przez forumowiczów do 200 km?:D

a tu kilka moich- stare z zeszłego roku, ale coś widać

Zawsze się cieszyłem i cieszę że mogłem poznać ludzi właśnie tutaj na forum i właśnie tych :D

http://foto.onet.pl/gmqsm,s21awkg0ms8t,u.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dodatkowo-patrzcie - skleroza już forumowa - po pierwsze nie to forum z tym tematem - no nie?

A po drugie - pozdrawiam Was mocno wszystkich. Mnie osobiście tęskno czasem za Alantą (ona mi radziła halogeny chować w puszki po ananasach w podwieszonym suficie :D ) i za Gagatą. Ale i za wieloma innymi.

A porady pana Wojtka Nitki - były zawsze nieodzowne i konkretne. Sam korzystałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiecie co ja myślę ?

Że może razem założymy forum tych - co nie teoretycznie, ale tak z użytkowania przyznają sie do błędów, powiedzą co zrobili źle, ale i pochwalą się decyzjami dobrymi takimi które powodują radochę.

A jest ich nie mało, prawda?

To idę spróbować. Tylko nie wiem gdzie. Zaraz popróbuje i dam Wam znać. A "żółtodzioby " niech wiedzą że nie zawsze teoria i majster to pewna wyrocznia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...