Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PILNE! Glazurnik i tapeciarz w Piotrkowie Trybunalski


Recommended Posts

Witam,

Bardzo pilnie poszukuję glazurnika do wykończenia kuchni i łazienki w mieszkaniu w bloku. Tapety do położenia w dwóch pokojach i przedpokoju.

 

Wynajęty przez moją chrzestną fachowiec ma tyle pracy, że od dwóch miesięcy przychodzi niecodziennie i popołudniami.

Odłączył toaletę, po czym nie pojawił sie przez ponad tydzień zostawiając starszą osobę bez możliwości umycia się, załatwienia, czy ugotowania czegoś ciepłego.

Zdobędę namiary, to chętnie podzielę się jego danymi tutaj.

Sprawa jest pilna - jeśli zgłosi się ktoś dojezdny - zawiozę do Piotrkowa i zapłacę za noclegi.

 

mój telefon 515 280 927

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo pilnie poszukuję glazurnika do wykończenia kuchni i łazienki w mieszkaniu w bloku. Tapety do położenia w dwóch pokojach i przedpokoju.

 

Wynajęty przez moją chrzestną fachowiec ma tyle pracy, że od dwóch miesięcy przychodzi niecodziennie i popołudniami.

Odłączył toaletę, po czym nie pojawił sie przez ponad tydzień zostawiając starszą osobę bez możliwości umycia się, załatwienia, czy ugotowania czegoś ciepłego.

Zdobędę namiary, to chętnie podzielę się jego danymi tutaj.

Sprawa jest pilna - jeśli zgłosi się ktoś dojezdny - zawiozę do Piotrkowa i zapłacę za noclegi.

 

mój telefon 515 280 927

Od przyszłego tygodnia moge wystartować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Janie w jednym z postów na tym forum napisał Pan:

 

Wolałbyś abym mił sierp i młot??:)

Jestem Murarzem

 

a ja szukam glazurnika.

Dobrego.

Ktoś, kto umie wszystko własnie w tej chwili "pracuje" u mojej ciotki.

Serdeczne dzięki, i pozdrawiam

Marta

Pani Marto,co napisałem to napisałem:)

W kazdym bądź razie z glazura i terakota sobie rade daje równiez,I know all aspects of trades :)

Best regards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Janie,

Jeśli dostanę zdjęcia Pana prac i ktoś z forum poleci mi Pana jako glazurnika - możemy rozmawiać.

Przejrzałam dziś forum i w zasadzie nie znalazłam żadnego postu polecającego Pana. Zadaje Pan sporo pytań, udziela wielu rad, w wielu dziedzinach się poleca, ale na prawdę starałam się znaleźć kogoś, komu Pan wykonywał robotę. Jeśli źle szukałam - wystarczy namiar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...