Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Nastrojowy pod Toruniem


nastka79

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
witam!właściwie dopiero sie zarejestrowalam ale podględalam wasze poczynania z domkiem juz jakis czas temuprzy okazji gratuluję maleństwa!!!jestem bardzo zainteresowana projektem nastrojowy c 15-c 14 tego jeszcze nie wiem bo nie odpowiada mi do końca.jest to jednak najbardziej zblizony projekt do mojego ideałuchcielibyśmy z mężem nanieść pewne zmiany tj wersja lustrzana,dobudowa małej werandy przy wejściu do głównej części domu,no i właśnie piwnicę(dlatego werandę żeby bylo zejscie do piwnicy,kuchnię chcę razem z salonem taka część otwarta tylko z małą ścianką częściowo zasłaniającą kuchnię i zamiast pom gosp na dole większą łazienkę itp.jest tych zmian kilka dlatego bedziemy tylko wzorowac sie na tym projekcie,pisze własciwie bo mam jeden wiekszy problem i prosze o pomoc jeśli to możliwe, a mianowicie :bardzo podobają mi się te balkony na górze (zarówno w sypialni jak i w pozostalych pokojach)ale mój mąż zastanawia się co położyc i jak wykonac te balkony zeby nie bylo w przyszlości sytuacji przemakania,przymarzania i pleśni do pokojów na dole.co położyc, jak odprowadzic wode która bedzie gromadzila sie na balkonie(widzialam ze na Waszych fotkach nie ma tam rynny-na balkonie)jak odprowadzona jest tam woda,czy moze są tam położone płytki(kafle)pod lekkim skosem.mamy w tej chwili taka sytuację-mieszkamy z tesciami w domu jednorodzinnym i jest tu ogromny taras nad werandą(3,5x7m)i jest tam wprawdzie polozona tylko papa ale mąż mówi ze trzebaby bylo ocieplic styropianem i polozyc cos na góre-a w werandzie (nie ma grzejników i są 3 duze okna i balkon nowe)jest straszna pleśń na suficie i przymarza sufit i ściany(podobno od tego ze na werandzie jest mokro deszcz lub śnieg)a dodam ze jest obrynnowana cala weranda.proszę o kontakt i o jakies przemyslenia w związku z waszym balkonem-co tam położyc i co z rynnami-bo dodam ze przeszukalam calego neta i mnostwo projektów i zazwyczaj nie robi sie balkonu nad pow.użytkową tylko poza budynkiem.pozdrawiamy Krystyna Dominik i Maksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Jakoś tak straciłam wenę, do pisania. Przez pierwsze pół roku po urodzeniu Esterki wydawało mi się, że już nigdy nie będę mieć na nic czasu ;). Teraz jest ok, ale jak jestem w domku to wolę posiedzieć z rodzinką niż w kompie. Ale trochę się u nas pozmieniało - szczególnie w ogrodzie doszedł plac zabaw, trampolina, piaskownica. Postaram się coś wkleić w najbliższym czasie. Bogusiu, do Ciebie zaglądam od czasu do czasu, więc wiem, że ogród też już ogarnęłaś. Miło, że się odezwałaś i obiecuję poprawę ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...