Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Nastrojowy pod Toruniem


nastka79

Recommended Posts

[email protected]uluję dziennika i pięknego domku.Wygląda naprawdę super.Podglądam Twój dziennik od 2 tygodni, a zainteresowałam się nim ponieważ też jestem z Torunia :p Bliżniaka nie będę budować ale wiosną ruszamy z Salsą z ,, Krajobrazów'' Czytam sobie co ile kosztuje, jaka kolejnośc prac itd. Te ostatnie zdjęcia kominka są fajorskie.Obudowę zrobiliście sami? i z czego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Obudowę robili fachowcy, a toruńskie ceny nie rozpieszczają, ale rozpoczynając budowę trzeba niestety liczyć się z kosztami i to dużymi :cry: . Cieszę się, że komuś przydaje się moje pisanie :wink: . W razie pytań, zapraszam, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.

Dzieki @nastka79.Myślę,że nie o jedno będę się pytać :p , fajnie że jestescie juz na tym etapie budowy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej@nastka 79.Mam pytanko do Was: skąd mieliście(macie)ekipę budowlaną i czy mozecie dac namiary jeśli są godni polecenia.Własnie powoli zaczynamy się rozgladać za wykonawcami.Pozdrowienia z Torunia :p Ale wstyd :oops: , zapomniałam napisać, że Wasz domek pięknieje w oczach, prosimy o zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipy, która budowałan nam stan surowy nie polecam. Mogę dać namiary na fachowców od dachu. Poza tym mam fajną dosyć ekipę, która u nas robiła działówki i tarasy (oni też budują domy do stanu surowego), to też podeślę namiary na priv.

:oops: Dzięki za komplementy...

Pozdrawiam

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

To drzwi wewnętrzne prawdopodobnie będziemy miały jednakowe bo też przymierzam sie d Tetydy Classena - cóż, ekonomiczniejsza wersja Porty...

I wógóle gust to chyba podobny mamy :)

Też zwróciłam uwagę na płytki Cersanitu Wood & Cement, ale jednak urzekł mnie Bambus Paradyżu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na dole mamy tylko toaletę (bo rozumiem, że nie mówimy wogole o małej części). Po krótkim zastanowieniu nie wtrynialismy tam prysznica. Tam na wprost wejścia będzie obudowany karton gipsem geberit z podwieszanym sedesem.

Na obecną chwilę :wink: przewiduję połozyć płytki Polcolorit seria styl:

http://www.polcolorit.pl/indexpl.php?p=produkty&produkt=produkty_lazienkowe_stylpolcolorit&l=produkty&s=produkty_lazienkowe

Terakota biała, glazura biała, czerwona, czarna i wzór rosso.

 

Czekam na Twoje efekty :)

 

Krzyżak - trochę w tym siedzisz, czyli co drzwiami handlujesz??

Co zatem polecasz jeśli interesują mnie drzwi Porta wzór Koncept w cenie Tetydy Classena???? Chętnie się dowiem czy mogę znaleźć coś równie podobnego w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety troche handluje i to 10 lat bedzie. Jezeli chodzi o drzwi na wzor tetyda nr 1 to zdecydowanie lepsze sa Polskone z serii impuls. Wzor praktycznie ten sam. Poza tym zalezy ile kto ma kasy. Zawsze jest kilka wariantow. Proponuje przeslac wykaz wstepny stolarki./ Zrobimy kilka wycen i zobaczymy jak to wychodzi. Potrzebuje wiedzy ile jest sztuk i przyblizone grubosci murow. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już widzę, że to okolice Hallera, ale jakiś punkt orientacyjny możesz podrzucić. Poza tym po wczorajszym podliczeniu wydatków okazało się, że właściwie na drzwi wszystkie to mamy już tylko 9 tys., więc nie wiem czy jest sens się spotykać (tzn. czy możesz nam zaoferować coś w cenie Classena, bo na nic innego nas po prostu nie stać :lol: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...