Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Nastrojowy pod Toruniem


nastka79

Recommended Posts

Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń,

przychylności wszechświata,

siły w ramionach i czystego ognia w sercu,

co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością.

Niech wszystko czego się dotkniesz,

stanie się pomocne w spełnieniu marzeń,

a każda najdrobniejszą nawet czynność

przybliża Ciebie do bycia

najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą

spośród wszystkich ludzi.

 

http://mimijade.free.fr/DecoMails/Noel/MeliMelo2/14.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki wszystkim za życzenia. No właśnie mieszkamy już od ponad tygodnia. Ale ciągle nie możemy do końca wybrnąć z tego pyłu. Powoli posuwamy się ze sprzątaniem, ale te dni są takie krótkie. I do świąt tak mało czasu :o . Weekend minął nam błyskawicznie na urządzaniu spiżarni (samo wymycie wszystkich pustych słoików i przetarcie zapraw zajęło mi strasznie dużo czasu). Wczoraj jeszcze wysprzątałam łazienkę, co zajęło mi bagatela 3 godziny :-? . Rano pojechaliśmy po resztę zakupów - 3 godziny. Wieczorem jeszcze umyliśmy podłogę na całym dole i ubraliśmy choinkę. Dziś muszę popakować prezenty i wyszorować porządnie schody. Może jakoś się wyrobimy...

Ale mieszka się bardzo fajnie (nie muszę wnosić zakupów na 4 piętro :lol: ). Jak trochę się uspokoi, to zamieszczę nowe zdjęcia.

Wczoraj kupiliśmy BlueConnect - jak wystawimy modem za okno to działa lux :wink: .

Życzę wszystkim wesołych świąt, bez budowlanych trosk i zmartwień

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?

Hula po polach i szumi w lesie,

Jak stuka w okna, wchodzi w kominy

I obserwuje dziecięce miny?

Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,

Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

http://republika.pl/blog_ti_267886/392270/tr/carteneige005.gif

Z najlepszymi życzeniami Świątecznymi i Noworocznymi -Dagmara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Megana, nasze okna są dobrej firmy - M&S, a jednak idealne nie są. Tzn. z okleiną wszystko ok, po myciu wyglądają ładnie. Ale okno balkonowe i tarasowe chyba były źle zamontowane i rama się w nich wygięła. Teraz z tej strony gdzie jest wygięta (gołym okiem ciężko to zauważyć) w czasie większych mrozów wieje...

Próbuję się zmobilizować, żeby zamieścić aktualne zdjęcia, ale po wprowadzce jest tyle roboty...

Piękna twoja kicia jest - tak błagalnie patrzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megana, nasze okna są dobrej firmy - M&S, a jednak idealne nie są. Tzn. z okleiną wszystko ok, po myciu wyglądają ładnie. Ale okno balkonowe i tarasowe chyba były źle zamontowane i rama się w nich wygięła. Teraz z tej strony gdzie jest wygięta (gołym okiem ciężko to zauważyć) w czasie większych mrozów wieje...

Próbuję się zmobilizować, żeby zamieścić aktualne zdjęcia, ale po wprowadzce jest tyle roboty...

Piękna twoja kicia jest - tak błagalnie patrzy :wink:

 

1. A możesz drzwi reklamować? Czy będziesz reklamować?

 

2. To błaganie pdstępne, że ona niby taka biedna hihihi, kawał urwisa z niej, ostatnio zapolowała na Michała i efakt tego taki, że ma całą nogę "zapolowaną "( podrapaną - trzymała mocno swoją myszkę hihihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja już od półtora tygodnia "w rozpatrywaniu". Zobaczymy co będzie.

Nasz kot też często urządza polowania, ale jakoś bardzo rzadko na mnie, częściej na męża. Może dlatego, że mąż lubi go drażnić, wtedy kot albo rzuca się na niego z pazurami, albo z zębami :roll: . Do mnie przychodzi na mizianie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

a ja moge poprosić o zdjęcia salonu: chodzi mi o rozplanowanie: sofa / kanapa - kominek - telewizor. U nas straszny problem ze względu na "dziury" w każdej ścianie :evil:

Mieszkamy miesiąc i teraz chcac zagracic przestrzen salonu naroznikiem zrobil sie problem gdzie do tego telewizor? Niby do szczęścia niepotrzebny ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...