Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pluszku- w salonie nie ma podłogówki ( tylko łazienki, klatka schodowa , wiatrołap i kuchnia) stąd grzejniki:))

 

megi- teraz poszerzyłabym dom od strony kuchni o 1 m2 i jak dla mnie byłoby super , ale tak też nie jest źle. Nie planowałam stołu w kuchni dlatego tyle miejsca spokojnie mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały a już rządzi w kuchni :lol:

 

No to się wreszcie doczekałam na zdjecie kuchni z całym osprzętem. Ale fajna!

Oczywiście popędziłam z miarką na budowę i sprawdzałam te centymetry przy oknie. Faktycznie u nas sa te same wymiary. Odetchnęłam z ulgą.

Co wymyśliłaś na tę pustą ścianę?

No i dalej czekam na zdjęcia - tym razem górnej łazienki.

Pozdrawiam i ukłony dla małego gospodarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszek śliczny - rośnie, jak na drożdżach. Kuchnia bardzo ładna, przemyślana. My powiększyliśmy dom o metr i kuchnię "mam" 3*4. Teraz mam około 8 m i też jest wystarczająca. Mnie w przyszłym domu przeraża mycie podłóg - nie cierpię tego zajęcia :evil:

Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć - jest to bardzo przydatne na etapie wyboru glazury, koloru farb itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu :lol:

Z działką jest tak, że im masz większa tym więcej z nią pracy. Najpierw zaplanuj, potem zrealizuj, a w końcu pielęgnuj.

Na razie u nas bardziej straszy niż cieszy oko, ale za jakieś ...ście, ...ścia lat ...... kiedy mnie już nie będzie ......

Ale na razie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu czy możesz mniej więcej powiedzieć ile wam wyszło na wykończenie domu i właściewie za całą budowę??

 

 

Kochana ja jeszcze raz z tym pytaniem niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na priv

 

A jeszcze mnie bardzo interesuje Wasza płyta i piekarnik. Jaki to typ i cena jak to nie jest tajemnica. Kuchnia ekstra , zreszta jak cały domek. Miłego mieszkania życzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, śliczna ta Wasza iskierka Aniu, my dopiero jesteśmy na etapie wyboru projektu i jak tak patrzę na Wasz domek to... coraz bardziej mi się podoba...

Kuchnia po prostu cudo, łazienki też, zresztą wszystko mi się podoba...

Czy mogę mieć prośbę? Czy mogłabyś pokazać salon w ujęciu np z kuchni żebym się zorientować mogła jak on duży jest w rzeczywistości?

I pokoje dzieci jak już będą meble? I jeszcze jeśli nie nadużyję Twojej cierpliwości to bardzo poproszę o info o kosztach na pw lub maila.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula moja kochana -dzieki za fotke :lol:

Pozostajesz wierna brązom i beżom

Jak widzę wanna jest ustawiona tak jak w projekcie. A mó małżonek twierdzi, że tak nie będzie dobrze, bo będzie zawadzał głową o skosy przy wychodzeniu z kąpieli.

Mam nadzieję, że przeprowadzka przebiegnie sprawnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...