Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

No i dalej czekam na zdjęcia - tym razem górnej łazienki.

Górna łazienka jeszcze w trakcie fugowania( co widać po kafelkach)

http://img217.imageshack.us/img217/5173/dsc05633fp5.jpg

http://img217.imageshack.us/img217/dsc05633fp5.jpg/1/w480.png

 

Witaj Aniu! Lazienka jest bardzo ladna i kolorki fajne moje ulubione choc ja planuje w przyszlosci inne z uwagi na zmiane mojego gustu i uwielbienia do brazu i bezow... :) mysle ze po wielu latach czas zmienic swoje upodobania do tych kolorow.... Ciesze sie ze juz odliczacie dni do przeprowadzki, zapewne juz odliczasz godziny a nie dni :D Niech Wam sie dobrze mieszka w Waszej slicznej Iskiereczce a Wasz pierwszy kwiatuszek ,, storczyk,, jest sliczny piekny prezent dostaliscie :wink: Milej przeprowadzki :D Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mistelka82-płytki w łazience to Opoczno z kolekcji Organic brąz , a na podłodze Mauri żółte

 

KamaG-jak tylko wszystko z kartonów znajdzie swoje miejsce , i meble w pokoju córci również to zrobię kilka fotek

W pokoju synka na razie przewidziany plac zabaw ( czyli trampolina, zjeżdżalnia(to co na wiosnę trafi do ogrodu)bo on i tak zawita jeszcze do naszej sypialni

 

betina71-z tego co pamiętam to Ty masz podniesioną ściankę, więc spokojnie mąż się zmieści:)) Dużo daje otwór w oknie. Wasza łazienka z pewnością będzie większa,my niestety ze względu na niską ściankę wannę przesuneliśmy do przodu.

 

GraceH-masz rację , odliczamy godziny i mamy straszny bałagan :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ekstra wszystko sobie zrobiliście i gratulujemy przeprowadzki super! Dziękuję za odpowiedz o płycie i piekarniku. My stale jeszcze się zastanawiamy czy indukcyjna czy ceramiczna płyta. kusi mnie nad indukcyjną , ale jak z garnkami? Chociaż u nas dopiero tynki położyli a teraz żonka kafelki wybiera. U góry łazienka też super. Fajnie te kafelki na skosie wyglądają. Wannę mamy tez taką samą upatrzoną. Dobrze pasuje w tym rogu. A jaka kabina 100 może być? Czy nie za duża? Pozdrawiamy i miłego mieszkania. Acha o kominku i salonie nie wspomnę ekstra ta ściana Wam wyszła. A Schody jakie macie? Duzo pytań jak na jeden post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Heniu...

Cieszymy się, że stroczyk zajął tak eksponowane miejsce, zresztą miejsce, które storczyki lubią najbardziej. Niesamowicie uradowało nas zdjęcie przez Was wykonane. To takie bardzo miłe.... No cóż, nie wykluczam, że kiedyś do storczyka tego przyjedzie ktoś do towarzystwa.

Dziękujemy raz jeszcze.

Ulka i Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aneczko!

Foteczki obejrzalam z wielkim usmiechem na twarzy :p gdyz macie przesliczne mieszkanko i fajnie jest widziec innych radosc, ze juz moga sobie meblowac i robic w swoim domeczku co tylko im sie marzylo ... Pokoik corci jest piekny zapewne jest w nim szczesliwa :D No i lazienka cudna gratuluje nic dodac nic ujac :wink:

 

Zycze milego wykonczania domku i z ciekawoscia czekam na kolejne foteczki powodzonka i przyjemnej pracy Wam zycze :p

Z pozdrowieniami Grazyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dziekuję za zdjęcia schodów. Naprawdę schody są super. Jak to nie jest zbyt prywatne pytanie to chodzi mi o cenę? Kominek super jak już pisałem wcześniej i jak widzę faktycznie już cieplutko u Was. Pozdrawiam i przyjemnego mieszkania raz jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...