Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie!

Chciałam powiedziec, że razem z mężem jesteśmy pod dużym wrażeniem Waszej Iskierki. Jest bardzo fajnie przemyślana i wszystko w niej doskonale do siebie pasuje. To między innymi po obejrzeniu Waszych zdjęc zdecydowaliśmy się na ten projekt. Obecnie jesteśmy na etapie załatwiania papierologii i starania się o pozwolenie na budowę.

W związku z tym, że jesteśmy dopiero na samym początku mamy ogromną prośbę o kosztorys :D . Jakbyś mogła mi przesłac na maila [email protected] to byłabym bardzo wdzięczna.

Mam także kilka pytań: o ile przedłużyliście dolną łazienkę i czy wówczas przejście do kuchni nie jest zbyt wąskie? Zauważyłam, że okna w kuchni są na jednym poziomie - jaki mają rozmiar?

Pozdrawiam i szczerze zazdroszczę tak pięknej Iskierki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęęękny dom :) jeżeli można to ja też prosiłabym o kosztorys :)

[email protected]

 

i czy mogę prosić jeszcze jedno zdjęcie takie gdzie widać wejście do kuchni od strony salonu? tzn. to wejście gdzie wchodzi się bezpośrednio z kuchni do salonu :)

 

PS. boskie płytki w łazience masz :)

 

będe bezobciachowa i poprosze jeszcze o jakieś zdjęcia domku np holu bo chciałabym zobaczyć czy jest wystarczająco duży no i może też holu na pięterku :) i ciekawa jestem jak urządziliście garderobe :) czy jest wystarczająco duża a może zlikwidowaliście ściankę chyba że zdjęcia były a się nie dopztrzyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Emka_D i Zołzaa- bardzo mi miło że tak Wam się u nas podoba.Jeszcze chciałabym trochę upiększyć ale niestety nie mogę sobie teraz na to pozwolić. A tak marzą mi się piękne firany ( ale jeszcze brak karniszy),no i biała kanapa do salonu.

Emka_D- dolna łazienka została przedłużona o 0,5m, a przejście jest wystarczająco szerokie ( brak możliwości ustawienia komody bądź szafy)

no i zyskałam kawałek dodatkowej ściany na meble w kuchni.

A co do okien ,to okno na wprost od wejścia do kuchni obniżyliśmy do wymiarów okna bocznego.

Zołzaa- garderoba niestety jeszcze puściutka. A jej wymiary są u nas tak jak w projekcie, nic nie zmienialiśmy.

 

Zołzaa- to jest wejście z salonu do kuchni

http://img22.imageshack.us/img22/7185/dsc06516k.jpg

http://img22.imageshack.us/img22/dsc06516k.jpg/1/w480.png

 

Emka_D- to jest przejście od strony klatki schodowej do kuchni( po wydłużeniu łazienki)

http://img149.imageshack.us/img149/3826/dsc06530.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/dsc06530.jpg/1/w480.png

 

Jeśli chodzi o kosztorys to niestety nie posiadam wyszczególnionych kosztów z poszczególnych prac. Jeśli jesteście zainteresowani to mogę Wam przesłać łączną kwotę wybudowania Iskierki jaką ponieśliśmy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kosztorys to niestety nie posiadam wyszczególnionych kosztów z poszczególnych prac. Jeśli jesteście zainteresowani to mogę Wam przesłać łączną kwotę wybudowania Iskierki jaką ponieśliśmy.

Pozdrawiam

 

 

To ja bardzo proszĘ o ŁĄczny koszt budowy skierki

 

Pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również dołączam się do prośby o ogólny koszt Iskierki :)

[email protected]

Kredyt przed nami, czekamy tylko na pozwolenie.

 

Pozdrawiamy

Wasza Iskierka jest super, zdjęcia były dodatkowym atutem w przekonaniu mojego męża do tego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Widzę, że masz dachówkę, którą planuję mieć na swoim dachu. Czy możesz napisać jak się sprawuje bo kilka osób psioczy na robena ale ja jestem zdecydowana ze względu na cenę. Acha! i Czy nie "daje po oczach" w słoneczne dni (macie z połyskiem z tego co widzę?). Pozdrawiam! Basia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basia228- Na temat dachówki nic jeszcze nie mogę napisać,bo za krótko leży na naszym dachu. Zobaczymy za kilka lat.

A czy daje po oczach? Pewnie tak zwłaszcza jak jest czyściutka po deszczu i słoneczko przyświeci. Ale nam podoba się jej wygląd ( nawet jak daje po oczach najważniejsze aby dobrze się sprawdziła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
WITAM!przyznam ze znam twoj domek na pamiec i uwazam ze jest piekny.tez chcemy budowac iskierke ale nie wiemy czy nas na to stac.bardzo cie prosze o przeslanie mi calkowittego kosztu wybudowania iskierki i jak bys byla tak mila to rowniez prosze napisz ile wynioslo wykonczenie i umeblowanie.mam nadzieje ze to pytanie nie jest bardzo wscipskie a jesli tak to z gory przepraszam.wystarczy mi kwota zaokraglona.pozdrawiam serdecznie i zycze duzo szczescie w nowym domku!- [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...