Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
cześć! ja też podziwiam waszą iskierkę i strasznie wam zazdroszczę że już możecie sobie w niej mieszkać. My dopiero zaczynamy i też wahamy się pomiędzy Iskierką a Atosem ale patrząc na waszą to coraz bardziej się sie do niej przekonuję. Mam nadzieję ze będzie wam się w niej tak fajnie mieszkało jak fajnie wygląda. Pozdrawiam i dołączam do większości z prośba o kosztorys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!

 

Na początku chciałam pogratulować, przepięknego domku!!! Z mężem jestesmy pod wielkim wrażeniem!!! My jestesmy na etapie, wyboru projektu, na początku stwialiśmy na projekt TYMEK, ale w związku z tym, ze musimy patrzec na koszta, to troszkę musieliśmy obciąć metray. A tak naprawde, to Iskierka, jest praktycznie taka sama, tylko, ze mniejsza:) No a po zapoznaniu sie z Waszym dziennikiem budowy, juz wiemy, ze to bedzie ISKIERKA!!!

 

I jak większośc forumowiczów baaaardzo prosimy i o kosztorys.

 

Ps.Gratulujemy takiej fajnej rodzinki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę również bardzo wdzięczna za wysłany kosztorys :lol:

Dom śliczny, nowoczesne wnętrze i przy tym bardzo ciepłe, my jesteśmy na etapie papierologii. Wprowadzamy kilka zmian, Wasz dom utwierdza nas w przekonaniu żeby nie podnosić ściany kolankowej, rozważamy poszerzenie garażu o 1 m. chcę również wygospodarować mały schowek pod schodami. Mama jeszcze pytanie odnośnie szafy czy wieszaka przy wejściu, czy macie cos takiego? bo raczej jest niezbędne.

Pozdrawiam

mój adres: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam serdecznie!!!!

Jestem tu nowa a wpadłam na Twój dziennik przez przypadek gdy szukałam w necie informacji i realizacji z udziałem płytek Opoczno - zebrano.

Aniu, macie bardzo ładny dom i ciekawie urządzony!!!!! :o Wasze kolory łazienek (piękne!!!!!) i nie tylko są również ,,moimi" kolorami. Bardzo podoba mi się Wasz korytarz. Napisałaś, że są płytki gresowe polerowane.....Czy mogłabym Cię prosić o informacje odnośnie tych płytek? :) Chodzi mi dokładnie o:kolory, firmę i jak ten gres sprawdza się w praktyce - czy nie jest zbyt śliski? Będę ogromnie wdzięczna za te informacje! :D Aneta G.

[email protected][/i][/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

O rany jak ja DAWNO nie zaglądałam do swojego dziennika, A wy zapewne czekacie na odpowiedź:(( Już szybciutko odpisuję,

Gres nie jest absolutnie śliski. Wręcz przeciwnie choć sprawia inne wrażenie. Wygląda super i z czyszczeniem nie mam zbyt wiele kłopotów. Ale niestety :cry: :oops: nie pamiętam firmy. Kupiliśmy go dość tanio w Obi.

Pozdrawiam wszystkich zaglądających do mojego dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Na temat Waszego domku same OCHY i ACHY - zasłużone zresztą - sama się do nich dołączałam. My rozpoczynamy budowę Iskierki pod koniec sierpnia, jeśli jeszcze nie znudzilo Wam się wysyłanie kosztorysów to też o niego poproszę. Mam pytanko czy kuchnia jest wystarczającej wielkości, bo mnie wydaje się za mała a za późno jest na poszerzenie całego budynku, jedyne co mi pozostaje to przesunąć komin i zamiast łazienki zrobić samo WC i wtedy na szerokości zyska kuchnia? Pozdrawiam i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...