Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

Nie widzę komentarzy - odnośnika i dlatego pozwoliłam sobie tutaj napisać.

Masz super urządzony domek - kolorystyka w moim guście.

Tylko styl - ja wolę klasyczny, aczkolwiek nowoczesny bardzo mi się podoba.

Mam kilka pytań:

- z czego są parapety wewnętrzne?

- bardzo podobają mi się jasne płytki w kuchni, ale czy nie ma problemu z fugami jasnymi? Czy się nie brudzą? Czy są może jakoś zaimpregnowane?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kasiawaldek-kuchnia faktycznie jest zbyt mała. Ale można się przyzwyczaić. Teraz na 100% rozpoczynając budowę poszerzylibyśmy dom o 1 metr od strony kuchni .

 

Aniu - co za różnica, przecież nie będziesz siedzieć ciągle w kuchni, a do gotowania wystarczy :) U nas jest podobnej wielkości, tylko kwadratowa i daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny synek - gratuluję. A ja korzystając z uprzejmości proszę o Wasze zdanie w temacie skrytki przy kuchni. Ponieważ dopiero zaczęliśmy budowę możemy coś pozmieniać-co myślicie o tym, żeby na dole zrobić tylko WC a dalej pociągąć ścianę aż do pokoju i zrobić tam skrytkę (spiżarnię) do której wchodziłoby się od kuchni. Za to do kuchni wchodzilibyśmy przez salon?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Majako /budowę z Lulikowa/ my właśnie rozpoczeliśmy dziś budowę, co prawda narazie dziura wykopana ale to juz cos :))

odnośnie spiżarki - tez rozważałam tą propozycję ale... przejście do kuchni tylko przez salon nie podoba mi się. Myślę ze to będzie niewygodne. Mamy zamiar zrobić schody betonowe i z czasem pod schodami wygospodarować mały schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy właśnie na etapie wykańczania i jeśli chodzi o spiżarkę to mamy takie rowiązanie: przy wejści do domu jest wejście do spiżarki 120*150 bez drzwi w zamian będzie zamontowana roleta z systemem spręzynowym w kolorze drzwi wejściowych;, natomiast z pozostałej części oryginalnej łazienki wydzieliłam wc 120/150 z wejściem na wprost schodów. Na razie wszystko wygląda bardzo fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy właśnie na etapie wykańczania i jeśli chodzi o spiżarkę to mamy takie rowiązanie: przy wejści do domu jest wejście do spiżarki 120*150 bez drzwi w zamian będzie zamontowana roleta z systemem spręzynowym w kolorze drzwi wejściowych;, natomiast z pozostałej części oryginalnej łazienki wydzieliłam wc 120/150 z wejściem na wprost schodów. Na razie wszystko wygląda bardzo fajnie.

 

ciekawe rozwiązanie, czy mogę prosić o kilka zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu pytanie, Aniu ile wystaje Wam kominek w pokoju. Znajoma wlaśnie montowala w domku i zabiera on 70 cm pokoju, ponieważ fachowiec od kominków nie chciał się dalej wkuć w komin. Czy Wy macie komin murowany czy Schiedla. Proszę o radę bo stoimy właśnie przed wyborem kupna komina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z dziennika zrobił się wątek "kosztorysowy" ;) Pamiętajcie, że to co Wam podsyłała Ania ma się nijak do budowy w tym roku, a jeszcze mniej do tych zaczynających za rok. Już w 2008 było średnio 30% drożej niż w 2007r, w tym parę rzeczy także zdrożało. Dodatkowo robocizna w różnych regionach baaardzo się różni od siebie. Czyiś kosztorys może i jest fajny do pooglądania, jednak trzeba zrobić go samemu tj arkusz kalkulacyjny i spisać wszystko cokolwiek jest w planach - już teraz na sucho pomęczyć hurtownie i wykonawców o ceny. Na koniec dodać z 15% na to co się nie przewidziało i będzie cacy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...