Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

waniliowaa- Niestety mąż powyrzucał już puszki po farbie ale coś mi się wydaje i jestem wręcz pewna , że podbitka była pomalowana Lazurą do drewna LUXENS kolor orzech- na 100% kupiona w Leroy Merlin

 

efi26-Wiatrołap???? Niestety jeszcze prawie puściutki, i puściutko w głowie jak go urządzic aby było w nim wygodnie :roll: :roll: :roll:

Teraz jest w nim tylko szafka na buty ( widoczna na zdjęciu) i okropny do niczego nie pasujący wieszak :oops:

Chciałabym obok szafki powiesic duuuuuże lustro z brązowym obramowaniem ale niestety płaszcze gdzieś muszą byc przechowane więc zastanawiam się nad zabudowaną szafą w tej wnęce. Muszę jeszcze poszperac w dziennikach innych forumowiczów i zobaczyc jak jest to u nich rozwiązane :wink:

http://img41.imageshack.us/img41/5809/dsc08036q.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/4381/dsc08025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu bardzo dziękuję, ja tez właśnie myslę o zabudowanej szafie wnękowej ale czy ta wnęka nie jest zbyt płytka?

Alez piękny ten Wasz domek, śliczny, jest moją inspiracją, pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Zapytam Cię jescze o drzwi wenwtrzne, czy to dzrzwi Porta? czy mogę znac cenę? i czy jesteś z nich zadowolona?

Bardzo mi się podobają.

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory tylko czytałam, ale widząc takie smakowitości postanowiłam zabrać głos. Tez się poczęstowałam. A tak w ogóle, to juz długo czytam twój dziennik budowy i podziwiam. Tez jestem "iskierkowiczem", takim na etapie wykańczania. Do przeprowadzki jeszcze trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dla Was. Za to że odwiedzacie mój dziennik !!! S M A C Z N E G O ! ! !

http://img22.imageshack.us/img22/5200/a0d265f92891ef319691eab.jpg

 

Jako, że łasuch ze mnie straszny biorę od razu dwie. Jedną na teraz a drugą na zapas. Przyda się taki mały zastrzyk energii.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiliście przerwy technologiczne?

majako- Oczywiście że robiliśmy. Problem dokładnie tego samego typu mają nasi jedni jak i drudzy sąsiedzi którzy dokładnie tak jak i mu korzystali z tego samego piasku ( zwoziliśmy go wszyscy za jednym zamachem) i budowaliśmy w jednym tempie.

 

majako- przepraszam nie zauważyłam wczesniej Twojego pytania dotyczącego komina. Płytki na kominach to Wienerberger kolor Matrix. Do tego fuga -kolor grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z tym siadaniem posadzki. Czy ubijaliście piasek?? I to warstwy ok max 20-40 cm? Rury nie pękają od kanalizy i ogrzewania oraz wody? A może grunt u was nie stabilny?? Oby się tylko to siadanie Wam zatrzymało z całego serca Wam tego życzymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majako- podłoga na dzień dzisiejszy ma szczelinę po jednej linii i mamy nadzieję że to się nie zmieni i nie dojdzie więcej takich " atrakcji"

tomkwas- dzięki :p jakoś podbudowałeś mnie tym postem :D :D :D

Emka_D- co do garderoby to nie mam jeszcze co pokazac , dopiero zaczynamy planowac jak rozmieścic wszystkie elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z tym siadaniem posadzki. Czy ubijaliście piasek?? I to warstwy ok max 20-40 cm? Rury nie pękają od kanalizy i ogrzewania oraz wody? A może grunt u was nie stabilny?? Oby się tylko to siadanie Wam zatrzymało z całego serca Wam tego życzymy.

jozefaa- oczywiście że piasek był ubijany . Było go ful i jeszcze trochę. To wszystko odczekało ( niby wystarczający czas) zanim przeszliśmy do kolejnych prac. Co do rur to nie mają one nic wspólnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe szczęście że rury nie mogą na tym ucierpieć. To szczęście w nieszczęściu. Kierownik budowy coś na to powiedział?? Pewnie jak zazwyczaj bywa wielkie zdziwienie na jego twarzy zagościło? Ale to musi w końcu przestać siadać. Kurcze sam teraz oglądam nasz domek bo ostatnio nie mieliśmy wcale w głowie myśleć o domku. Wiele nas spotkało ciężkich chwil, ale teraz trzeba się podnosić. Nawet pogrzeb nas nie ominą, żony ojca pochowaliśmy w sobotę przed wszystkimi świętymi. A niedawno malował ogrodzenie. Także i my mamy kłopotów wiele abyście nie byli osamotnieni w trudnościach w nowym domku. Ja to zazdroszczę ale tak pozytywnie tym osobom, które mogą się cieszyć z zamieszkania w nowym domku i nie przezywają żadnej traumy w tym czasie. Mogą się cieszyć pełnią radości z tego faktu. Ale i nam słoneczko zaświeci czego i Wam życzymy z całego serca, jak i Waszym sąsiadom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...