Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak sobie oglądam Wasze przepiękne domy i jestem już zdołowana. Mój salon nadal prawie pusty, ogrodzenia i kostki przed domem brak a gdzie tu do pięknego ogrodu :-? :-? :-?

Ania, no proszę Cię ......... prawie pusty salon ??????

Normalnie tylko przełożyć przez kolano .....!!!!!!!

Prawie pusty salon to, daleko nie szukając, mam ja :wink: ...... stolik, na nim telewizor, dmuchawiec i gąbkowy fotelik.

I jest suuuuuuuuper!

 

I zapomniałam dodac że zmieniłabym teraz wiele w urządzaniu domu. Brakuje mi jasnych pomieszczeń

I jak teraz o tym powiedziec mojemu Mężusiowi

:D :D :D :D :D :D :D

Jak to jak? Bo wiesz kochanie ......... http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_in_love.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałam dodac że zmieniłabym teraz wiele w urządzaniu domu. Brakuje mi jasnych pomieszczeń

I jak teraz o tym powiedziec mojemu Mężusiowi

:D :D :D :D :D :D :D

Jak to jak? Bo wiesz kochanie ......... http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_in_love.gif

To juz nie działa tak jak kiedyś :( :( :(

Nie wierzę, nie wierzę, nie wierzę ....... no i nie uwierzę za nic w świecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałam dodac że zmieniłabym teraz wiele w urządzaniu domu. Brakuje mi jasnych pomieszczeń

I jak teraz o tym powiedziec mojemu Mężusiowi

:D :D :D :D :D :D :D

Jak to jak? Bo wiesz kochanie ......... http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_in_love.gif

To juz nie działa tak jak kiedyś :( :( :(

Nie wierzę, nie wierzę, nie wierzę ....... no i nie uwierzę za nic w świecie!

 

OK Masz rację :D :D :D

Ale jeśli chodzi o zmiany w domku to ciężko jest..........oj ciężko :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angie83

Witaj Ania, przejżałam cały Twój dziennik budowy i musze "powiedzieć", ze bardzo podoba mi się jak urządziłas poszczególne pomieszczenia. Jednak najwiekszą uwage zwróciłam na kuchnie bo już od jakiegoś czasu szukam inspiracji w różnych dziennikach na urzadzenie kuchni. Co prawda mam juz jakąś wizję, ale dopiero jak zobaczyłam Twoją kuchnie to uznałam, że to jest to, poprsostu zakochałam się ;) Tym bardziej, że mam taki sam układ kuchni...

Wiem, ze jesteś z dolnegośląska, ja również i dlatego mam do Ciebie prośbę. Czy mogłabyś mi napisac na priv-a ile Cię kosztowała kuchnia i z jakiej firmy jest. Mam kilka firm z Wrocławia, które robią kuchnie na wymiar, ale dobrze mieć jakąs firmę już sprawdzoną, a nóż jest na mojej liście firm :)

Z góry dziekuję za odp

Pozdrawiam

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efi26-ja też kiedyś tupałam , a zobacz już w listopadzie minął rok od przeprowadzki:))

A co do zimy to jest piękna zwłaszcza jak jest się na urlopie i patrzy na biel zza okna. My właśnie dzisiaj wróciliśmy z fajowej zimowej wyprawy i do końca urlopu zamierzam grzac sie w domowym ciepełku.

A zima jest piękna zwłaszcza dla narciarzy :wink: a nie dla budujących o tej porze roku :wink: :wink: :wink:

 

Angie83-Miło mi że spodobała ci się moja kuchnia.Jak tylko znajdę chwilke to porobię fotki i wyślę

A kuchnia zamawiana była w Bielawie http://www.czyzewski-meble.pl/

Ale nie dokońca jestem z niej zadowolona :-? :-? :-?

Pierwsza wycena to 4500 a jak przyszło do zakupu to ostatecznie zapłaciłam 9800 ( doszły spowalniacze, cenę zrobiła też szafka narożna i inne różności)

Jak porobię fotki to zobaczysz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw myslalam ze czarna albo antracyt, pozniej patrze ... nie, nie ciemny braz, ale na nastepnym znowu zdjeciu jest calkiem inny kolor :wink: :lol:

 

No faktycznie, na każdym zdjęciu inny kolor :roll: :roll: :roll:

 

to dobrze :lol: bo znaczy ze dopasowuje sie do oswietlenia i otoczenia ... czyli jaki kolor - jako dodatkowy nie dodasz, to bedzie git 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...