Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

Witam.

Czy moglbym prosic o koszty jakie Panstwo poniesli w trakcie budowy?? Chodzilo by mi o calkowity koszt, oczywiscie w przyblizeniu. A oto moj mail: [email protected]

 

Dziekuje i pozdrawiam.

 

To może i ja podczepię sie pod prośbe matisa 333?

Bedę wdzięczny za informację na priv.

Pozdrawiam

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Czy moglbym prosic o koszty jakie Panstwo poniesli w trakcie budowy?? Chodzilo by mi o calkowity koszt, oczywiscie w przyblizeniu. A oto moj mail: [email protected]

 

Dziekuje i pozdrawiam.

 

To może i ja podczepię sie pod prośbe matisa 333?

Bedę wdzięczny za informację na priv.

Pozdrawiam

marek

Marku, wysłałam na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naoglądałam się dziś pięnych zdjęc ogrodu Toli, aż mi się cieplej na sercu zrobiło.

Słońce i piękno biło z nich na odległośc.

No w końcu małymi kroczkami zbliżamy się do wiosny , to i może ja założę kalosze i ruszę na podbój mojego kawałka ziemi :wink:

Nie mogę się już doczekac, teraz pobieram internetowe lekcje, co ,gdzie i koło czego :roll: :roll: :roll:

A żeby było tak jak u Toli to chyba musiałabym wygrac w lotka :cry: Te roślinki kosztują fortunę , bo potrzebuję tego masę :evil:

Ale pozostaje mi się pocieszyc tym, że może do emerytury uda mi się zapełnic tym pięknem mój ogród :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pozostaje mi się pocieszyc tym, że może do emerytury uda mi się zapełnic tym pięknem mój ogród :wink: :wink: :wink:

 

Aniu, do jakiej emerytury, trzy sezony wystarczą, by ogród był ogrodem, młodym, ale jednak ogrodem.

I pamiętaj, chcieć=móc i tego się trzymaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pozostaje mi się pocieszyc tym, że może do emerytury uda mi się zapełnic tym pięknem mój ogród :wink: :wink: :wink:

 

Aniu, do jakiej emerytury, trzy sezony wystarczą, by ogród był ogrodem, młodym, ale jednak ogrodem.

I pamiętaj, chcieć=móc i tego się trzymaj :D

Dziękuję !!!! Tymi słowami dodałaś mi sił i chęci do realizacji marzeń :p :p :p

Chciałabym aby mój ogród był kiedyś tak piękny jak Twój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to dzisiaj taki zwyczajny wtorek, a ja mam taką labę :wink:

Pralka wyprała, zmywarka umyła, tylko w kominku nie chciało się samo rozpalic :evil:

Mam wolny dzionek i wdycham zapach z Waszych zeszłorocznych ogrodów szukając jednocześnie inspiracji do mojego, pustego ale zielonego kawałka ziemi.

Szkoda tylko , że zamiast słoneczkiem muszę się dogrzewac w taki sposób

http://img121.imageshack.us/img121/5422/dsc09124.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu mam pytanie odnoście wanny, jak ja macie zamocowaną? czy stabilnie stoi? dokupowaliście jakąś specjalna obudowę ze styropianu? pamiętasz jaki to model wanny? mi się spodobała elipso z firmy koło.

 

Jakie macie wymiary grzejników pod oknami dachowymi? czy w pokoju córki zamontowaliście pod każdym oknem?

 

odnoście obrazków - są super!!!! czekam na finish całego pokoju!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efi26- wannę mamy Perline Supero. Nie kupowaliśmy do niej specjalnej obudowy tylko płyty , bo tak zasugerował nam Pan, który robił nam łazienkę.

Z racji tego, że nie podnosiliśmy ścianki kolankowej musieliśmy odsunąc troszkę wannę i od wanny do samej ściany mamy półkę również z płyty.

Wanna kupiona tutaj:

http://www.leroymerlin.pl/produkty/wanna-narozna-akrylowa-supero-perline-dl-145-wersja-lewa,1103210076,1174984961.html

 

A co do grzejników to mamy 140 x 30 . W pokoju córci są dwa ( tam jest duży pokój)

Ale w pokoju synka jest jeden i uważam że jeden to za mało ( choc pokój jest dużo mniejszy, niestety od strony jego pokoju dośc często mocno wieje i jego pokoik jest najchłodniejszy ) dlatego zastanawiamy się nad dołożeniem jeszcze jednego grzejnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...