Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :)

Śliczny macie domek, po prostu cudo :)

A mam pytanko, jaką powierzchnię ma wasza łazienka górna, bo widzę, że macie grzejnik "drabinkę". Moja łazienka będzie podobna do waszej i też chcę drabinkę, a mój mąż twierdzi, że ona nie wystarczy i będzie zimno i chce zakładać dodatkowo normalny grzejnik. Jak jest u Was?

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu!! Zglądam do Ciebie już od dawna,ale tak cichaczem...Super macie domek,super przed domkiem :)

A co do roslinki,o którą pytałaś ,to chyba wiem co,to jest bo mam taką samą ;)

To jest wiąz.Nie kwitnie więc,jesli chcesz mieć samą zieleń przed odmem,to nadaję się.

Rosnie bardzo duży jeśli go nie przycinasz.U mojej mamy w ogrodzie jest już sporo większy od człowieka.Ja swój przycinam na bonsai,więc jest mały :)

Pozdrawiam i na pewno wpadnę tu jeszcze nie raz,ani nie dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja łazienka ma powierzchnię po podłodze 10,49, więc jest troszeczkę większa od Twojej ale my też będziemy mieć ogrzewanie podłogowe i ja twierdzę, że to spokojnie wystarczy. Będę próbować przekonać męża do rezygnacji z drugiego grzejnika, mam nadzieje, że się uda ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A$IA- dziękuję bardzo za podpowiedź, ja też mam zamiar podcinac to drzewko na różne sposoby bo nie chcę tekiego wielkiego przed oknem:)

I wpadaj, zawsze jesteś mile widziana:))

 

aasienkaaa- ja ogólnie jestem zmarzluchem, a nawt w kuchni mam tylko ogrzewanie podłogowe i jest ok. ( a mąż chciał dac tam jeszcze grzejnik)

 

Dawidowski- jest mi bardzo miło ,że podoba ci się nasz dom.

Co do elewacji to jest Baumit z palety Home nr. 3075 niestety koloru opasek nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo ładny macie domek.Pokój dla córci, synusia rewelka jak równiez sypialka.Podobaja mi się jak fajnie połączyłas panele z płytkami kwadratami na dole te obok kuchni.Chciałam cie spytac o piec ile kosztował,jak firma i czy jestescie zadowoleni z niego :)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów z pytankiem ;)

Ile centymetrów wystają wasze parapety zewnętrzne za ścianę, bo niedługo muszę zdecydować w sprawie parapetów i właśnie nie wiem jakie szerokie mają być - na pewno szerokość ściany + szerokość styropianu ale myślę, że kawałek musi wystawać.

A z jakiego tworzywa są wasze parapety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów z pytankiem ;)

Ile centymetrów wystają wasze parapety zewnętrzne za ścianę, bo niedługo muszę zdecydować w sprawie parapetów i właśnie nie wiem jakie szerokie mają być - na pewno szerokość ściany + szerokość styropianu ale myślę, że kawałek musi wystawać.

A z jakiego tworzywa są wasze parapety?

aasienkaa_ parapety mamy granitowe.

A wystają nam jeszcze na zewnątrz 5 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to początek naszego ogrodzenia. Nadal nie możemy zdecydowac się czy tak zostaje, bo zaczęliśmy robic to na próbę.

Dostaliśmy " w prezencie" kamień polny, i mąż zastanawia się co z nim zrobic.

Padło na ogrodzenie.

Jak dla mnie trochę za szaro, zobaczymy co wymyśli mój M:rolleyes:

http://img337.imageshack.us/img337/6618/p2106101934.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne macie te polne kamienie!

A czy zbyt szare? hmmm...dopiero jak przeczytałam Twoją opinię, to zaczęłam się zastanawiać. Wcześniej nie miałam takiego wrażenia. Może trochę za dużo "fugi", ale pewnie bez niej ogrodzenie nie byłoby tak trwałe, prawda?

Osobiście bardzo podobają mi się ogrodzenia tego typu. Wszystko zależy jeszcze od...dalszego ciągu:) Trzymam kciuki i rozumiem Twoje wahania, ja też jeszcze nie do końca widzę nasz "płotek":).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...