Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

miałam poczekać na bardziej zaawansowaną jesień, ale mnie skusiło, więc już "prześlizgnęłam" się przez Twój wątek

Twój domek bardzo mi się podoba, jest przytulny, dobrze rozmieszczony, ładnie wykończony, a z przybudówką dla rodziców stał się poważniejszy, dystyngowany, co rzadkie ponieważ przybudówki przeważnie niekorzystnie wpływają na wygląd zewnętrzny budynku, sprawiają wrażenie, że coć zostało dostawione. A u Ciebie wszystko się skomponowało tak, jakby tak musiało być. Gratuluję

Brakuje mi tylko roślinności wokół domu. Widziałam zdjęcie sadzonki, nad którą zastanawiałaś się co to jest. Mi to wygląda na młodego grabka.

Porównaj liście grabu na poniższym zdjęciu, z tym co u Ciebie rośnie

 

http://imageshack.us/a/img69/8665/grabzwyczajny3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jeśli to grab, możesz go dowolnie formować, ale pamiętaj, że to drzewo

i szkoda, że nie chcesz kwitnących roślin, są takie piękne, może z czasem dasz się namówić

a Emma mnie urzekła :yes:

Edytowane przez mariola3108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mariolu- WITAJ w Moim dzienniku.

Dziękuję za miłe słowa:) Co do wykończenia, jeszcze wiele przed nami. A roślinności przed domem mi również brakuje.

W tym roku pojawiły się dodatkowo przed domem krzewy i " mała aranżacja kamienna":) Zdjęcia postaram się wkleic niedługo, a co do reszty ogrodu to wiele przed nami.

Ale wiesz kobieta zmienną jest;) i zdecydowanie kolory pojawią się w ogrodzie.

Już nie mogę się doczekac kolejnej wiosny, i kolejnych ogrodowych szaleństw;)A na chwilę obecną zachwycam się kolorami jesiennych liści, i z niepokojem patrzę w okno jak wiatr strąca je z drzew:(

Edytowane przez Ania i Heniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, wiesz, że ja na wszystkie ogrodowe zdjęcia czekam z niecierpliwością :)

U nas w tej chwili straszna burza, wiatr z deszczem wali po oknach, aż się dom trzęsie.

Jutro pewnie na moich klonach nie będzie już żadnego listka.

A tak się pięknie przebarwiły.

Pięknej, ciepłej niedzieli życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
Aniu, dobudowana częśc domu należy do moich rodziców. Tak jak wcześniej pisałam składało się na to wiele rzeczy, a i teraz przyznam szczerze są takie tygodnie, gdzie jakoś mijamy się z rodzicami i kompletnie nie widujemy.

Na szczęscie nasze dzieciaki są pod opieką i to jest dla nas najważniejsze.

W dobudowanej części domu jest pokój ( przerobiony z garażu) kuchnia, łazienka, przedpokój i mała sypialnia. W sumie doszło ok. 55 m2

A co do kolorów w naszym domu, to teraz zdecydowanie postawiłabym na biel. Strasznie podobają mi się jasne pomieszczenia, a u mnie nic białego nie pasuje, byc może uda mi się na tarasie wprowadzic troszkę bieli.

Aniu cyz mogłabys mi pokazać zdjęcia pokoju w dawnym garażu? PLISSS

Właśnie mamy remont, okno zamówione do garażu i myśle jakby tu zrobić w środku. Myślę o postawieniu ścianki w garażu. Okno tez będziemy miec na całej szerokości bramy garaż. ale trochę krótsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dziewczyny, przepraszam, że tak długo się ociągałam, chyba za daleko mam do rodziców:)

Pokój przerobiony z garażu

http://img845.imageshack.us/img845/2337/dsc01679g.jpg

Uploaded with ImageShack.ushttp://img14.imageshack.us/img14/7572/dsc01678vd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Ania i Heniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję super domku i fantastycznych dzieciaczków :)

Przejrzałam dzisiaj cały Twój wątek i dojrzałam, że Twoja oliwka ma łóżeczko z Ikei o jakim myślałam dla swojej córci, Możesz mi powiedzieć jak sie sprawdza? Wygodne jest? Nie rozchodzi się?

 

PS

Dzięki wpisom dziewczyn ja też w końcu mam "fajniejsze" ikonki, a nie te podstawowe co do tej pory :lol2::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moje klimaty. Nareszcie nasz salon zaczął się zapełniac:)

]

Dziękuję za zdjęcia. Mamy już pokój, ale jeszcze listwy, dzrwi itp. Zgadzam się z Wami, że ten pokój jest superowy, słoneczny i piękny widok. Wywaliliśmy bramę i okno boczne, wstawiliśmy na całej szerokości bramy okno. W garażu postawiliśmy ściankę i etraz mamy pomieszczenie na graty, suszarkę itp.

I jeszcze jedna zmiana, otóż na górze była na wnęka w korytarzu, postaiwliśmy tam ściankę i nasza córa ma swoj kącik.

 

MACIE piekną podłogę w salonie~!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja oliwka ma łóżeczko z Ikei o jakim myślałam dla swojej córci, Możesz mi powiedzieć jak sie sprawdza? Wygodne jest? Nie rozchodzi się?

 

Łóżko kupiliśmy 4lata temu. Jak do tej pory sprawdza się bez problemu. Nie rozchodzi się, bo mamy rozłożone na całośc, zresztą tak było wygodniej wybrac materac. Teraz dokupiliśmy do Oliwii pokoju jeszcze fotel, bo na łóżku to raczej nie usiądziesz wygodnie.

Ale naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Hej. przypadkiem trafiłam na wasz domek i jest bardzo piękny- w moim guście:) W jednym ze swoich postów zamieściłaś zdjęcie z widocznym wjazdem wysypanym kamieniem( chyba) mogła byś napisać dokładniej jak ten towar się nazywa, jaki był koszt wysypania tego i jak to się sprawuje. Pytam bo w tym roku nie stac nas bedzie na ułożenie kostki a musimy utwardzić czymś wjazd na działkę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...