Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Hannah w moim dzienniku. Dachówkę mamy Robena kolor czarno-brązowa.

Bardzo długo zastanawialiśmy się nad dobraniem koloru okien i bramy i po wielu dyskusjach wybór padł na kolor orzech. W takim kolorze mamy zamówione okna i bramę segmentową. Okna będą z Aluplasta i rozważaliśmy kolor palisander, orzech i ciemny dąb .Tych ciemnych kolorów trochę się obawialiśmy i tak się złożyło,że na magazynie u sprzedawcy były naszykowane dla klienta okna w kolorze orzech, bez zastanawiania się dalszego wybraliśmy ten kolor.BARDZO NAM SIĘ SPODOBAŁ. Dlatego zapraszam do mojego dziennika za około dwa tygodnie dom powinien już być zamknięty a jaki będzie efekt całości ? Zobaczymy:)

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za cudo macie na kominie???czym go okładaliście??????

 

Witaj ANNNJA , to nie żadne cudo ,komin ocieplony i obłożony płytkami elewacyjnym Wienerberger kolor Matrix. Do tego fuga -kolor grafit.

Zależało nam na takim ciemnym kominie dopasowanym do naszego dachu i taki akurat wyszedł. Fuga miała być jaśniejsza ( kolor ciemno szary, który miał się odznaczać) ale namówiono nas na taki kolor i taki oto efekt. Nam się podoba:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Nareszcie dotarły okna:)

Okna Aluplast kolor orzech

http://img220.imageshack.us/img220/220/dsc04119ya9.jpg

http://img529.imageshack.us/img529/5461/dsc04121or3.jpg

http://img529.imageshack.us/img529/5461/dsc04121or3.83e4c1c7e7.jpg

Klamka z dodatkowym zamknięciem na klucz ( wyjście na taras)

http://img141.imageshack.us/img141/2417/dsc04118ue2.jpg

Tył domu

http://img113.imageshack.us/img113/3792/dsc04122fv1.jpg

Jeszcze do całkowitego zamknięcia domu brakuje nam bramy garażowej ( będzie montowana w przyszłym tygodniu), i drzwi wejściowych ( będą montowane na samym końcu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,dziękuję za błyskawiczną odpowiedż :)

Właśnie chodzę do roznycz firm ,i prosze o wycenę okienek do mojej Iskierki.Jestem bardzo ciekwa ile kosztowaly Was te orzechowe cudeńka.Jeśli to nie tajemnica to zdradż ten sekret :oops:

Pozdarawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wybralem Iskierkę. Start budowy kwiecień 2006, od czerwca 2007 już mieszkam. dokonałem kilku mniejszych lub większych zmian, w sumie jestem zadowolony. Mieszka się bardzo fajnie, domek bardzo funkcjonalny, każdy m2 rozsądnie wykorzystany no i dom łatwy do ogrzania. Wracając do Waszej budowy, calkiem fajnie posuwa się do przodu. Od dzisiaj zaczynam Wam kibicować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena okna kosztowały nas dokładnie 13,900 . W cenie tej jest 13 szt.okien i 5 szt okien dachowych. Cena ta podana jest razem z montażem, nie wiem jaki jest to koszt w innych firmach ale prawdopodobnie dostaliśmy dobrą cenę.

 

Orasta- każdy kibic jest cenny a zwłaszcza jego uwagi, więc witam w moim dzienniku i z chęcią zobaczyłabym zdjęcia Twojej Iskierki jeśli to możliwe:)

 

Mala głowa do góry na szczęście pogoda jak na zimę w miarę dopisuje. I u Ciebie będzie niedługo trochę cieplej w domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Orasta - domek cudny. Wszystko zrobione z gustem i smakiem. Mamy podobny styl, dlatego Twój domek tak nam się podoba. Świetny kominek.

My zaczynamy budowę Iskierki wiosną i już nie mogę doczekać się finału.

Jeżeli można, to prosimy o więcej zdjęć - schodów na dole, górnej łazienki i pokoi na górze. Czy dobrze zauważyłam - to z kuchni wchodzi sie do łazienki, czy małej spiżarki? Jeżeli to drugie to też prosimy o zdjęcia jej i łazienki na dole. Pozdrawiam

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belfego cieszy mnie że podoba się moja chałupa, chętnie wkleję jeszcze kilka fotek. Zrobię to może jednak na innej stronie. Ten temat założyła Ania i dotyczy on jej Iskry i nie wypada się jej wcinać. Ja wystąpiłem tu gościnnie na zaproszenie Ani ( pozdrawiam Aneczko, ładnie wyszłaś na fotce). Myślę że zdjęcia pokażę w temacie Projekt Iskierka-czy ktoś go budował ??? Ja się przymierzam założonym przez gefraitera

. Widzę że masa ludzi budujących Iskierkę pokazuje tam swoje osiągniacia. Myślę że gefraiter

się nie obrazi jeżeli i ja wkleję tam parę fotek. Pozdro z gór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie mam dostęp do netu:)

Orasta nie wiem co napisać. Po prostu extra,podobało mi się bardzo,bardzo nawet bardziej niż bardzo:)

Cały domek w moim klimacie ( nawet o dziwo mój mąż zaciekawił się Twoimi zdjęciami) Kominek przecudowny, mogłabym tak pisać i pisać.........No i jakoś tak cieplutko w tym Waszym domku

Pozdrawiam,Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Orasta, nie podnieśliśmy ścianki ( chociaż mój mąż się upierał) bo nie podobał mi się wygląd domu po podniesieniu ( u Ciebie jakoś to się gubi w wyglądzie zewnętrznym) I do tego nie mogliśmy dogadać się z firmą budującą:(

A jeśli chodzi o grzejniki to prawdę mówiąc nie zastanawiałam się nad tym ( ale chcąc , nie chcąc nie ma rady miejsce musi się znaleźć:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...