Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IsKiErKa A & H


Recommended Posts

Aniu- moja rada, grzejniki powinny wisieć pod oknami dachowymi ( to jest chyba nawet jeden z warunków gwarancji na okna ) w innym wypadku możecie mieć problemy z tymi oknami ( skraplanie pary). Wiem coś o tym, pod jednym oknem nie zamontowałem kaloryfera i teraz żałuję. Jeżeli mi nie wierzysz to poczytaj na ten temat na forum. Oczywiście zrobisz tak jak będziesz uważała, ale dobrze się nad tym zastanów. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Witaj Aniu ja również kolejna szczęśliwa posiadaczka iskierki na razie na projekcie ale w lutym juz ruszamy pełna parą zmian tak jak wy prawie nie robimy mianowicie tylko zmaykamy kuchnie i nie robimy schodków mamy 2 malutkich dzieci i również ze wzgledu na bezpieczeństwo. Dzis złozylismy wniosek o pozwolenie na budowę i czekamy zakupilismy juz suporex i pomału chcemy kupic resztę.Ja również jak większość jestem ciekawa ile wyniósł was na razie koszt domu i w jakiej kwocie myślicie sie zmieścić my również bierzemy kredyt i chcą od nas wstepny kosztorys i byłoby to mi bardzo pomocne domek sliczny z niecierpliwościa czekam na klejne zdjecia i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

belfego - nadproże jest jedno na szerokość okien, a okna są dokładnie tak jak w projekcie. To jest zdjecie na którym doskonale widać, że okna te są dość blisko dachu dlatego my osobiście tylko z tego jednego zrezygnowaliśmy ( choć było już kupione i czekało na montaż) Sypialnia i bez tego okienka jest jaśniutka a zrezygnowaliśmy ze względu na grzejnik który powinien znaleźć się pod oknem ale nie wyobrażam go sobie za łóżkiem.

A pokusa patrzenia z łóżka na gwiazdeczki była:)

http://img337.imageshack.us/img337/8476/dsc03441nx7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj Aniu! Czytam wszystko nt iskierki. Twój dziennik b nam pomógł.Można powiedzieć, że zaczynamy budowę. Wczoraj wytyczono nam domek na działce ( 300 zł).Ja również będę ci b wdzięczna za kosztorys, właśnie zastanawiamy się nad wysokością kredytu. Czekam z niecierpliwością na następne informacje i zdjęcia.

Pozdrawia Wiola i Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

belfego jestem,jestem

Czytam, oglądam,planuję.....

Tynki wewnętrzne za nami , piec , grzejniki i rury na podłogówkę kupione teraz czas na ogrzewanie.

Nie posiadam aktualnych zdjęć bo nic wielkiego się nie zmieniło.

Teraz jestem na etapie planowania kuchni bo chciałabym już niedługo zamówić ale nie mogę się na nic zdecydować. A niestety ze względu na rozmiary kuchni nie mogę pozwolić sobie na to co mi się podoba :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pegi co do kosztów to ciężko mi napisać bo mąż płacił za wszystko do ogrzewania razem i nie wiem jak to wyszło.

Ogrzewanie podłogowe będzie w wiatrołapie , pod schodami i w kuchni ( dół w rezultacie tylko bez salonu) a na górze tylko w łazience.

Nie planowaliśmy podłogówki , ale ze względu na małe dziecko ( i drugie w brzuszku) zdecydowaliśmy się rozłożyć tam gdzie będą płytki podłogowe.

Z tego co pamiętam to koszty nie wyszły za wielkie.

Pozdrawiam i już do Ciebie zaglądam. Fajnie że rozpoczeliście budowę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...