Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do D08 - dziennik Magdzi i Pawła


magdziak19

Recommended Posts

Pisałam wcześniej, że nie będziemy robić centralnego odkurzacza a jednak.. :lol: Poczytaliśmy troszkę i zdecydowaliśmy, że jednak TAK :oops: :lol: Mamy już zarezerwowaną ekipę tynkarzy na pierwszy tydzień kwietnia :) Wcześniej się nie dało bo już mieli wszystkie terminy zajęte. Nie wiemy dokładnie jaka ta ekipa jest. Ale sprzęt mają niezły i nieźle wyglądały tynki w ich wykonaniu. Do tego są w miarę tani więc miejmy nadzieję, że będzie dobrze.

Niestety nadal mamy problem z C.O. i C.W.U. Lokalni instalatorzy nas przerażają.. :roll: :o Połowy sprzętu jaki im wymieniamy nie znają.... :o albo wogóle o czymś takim nie słyszeli :o :evil: Do tego kwitują to śmiechem i próbują krytykować coś czego w ogóle nie znają i o czym nie słyszeli.... :evil: Mamy gościa, który jest naprawdę super w tych sprawach ale on jest z Olkusza....i nie robi instalacji na takie odległości :( Więc sami nie wiemy co robić :-? Inna ekipa, która coś się na tym zna jest z Krosna a druga z Rzeszowa...ale są dość drodzy i też nie do końca wiedzą co i jak....tak więc nadal poszukujemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Madziu,możesz nam podać jakieś namiary na Waszą grupę tynkarzy?Naszym zepsuła się maszyna do tynków i musimy kogoś w miarę szybko znaleźć :( Jesteście zadowoleni z ich pracy?Prosimy,odpisz jak tylko będziesz mogła,bo zależy nam na czasie.

P.S.Śliczną macie córeczkę :) Wygląda jak aniołek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!My "na dniach" kończymy tynki. Pomieszczenia już wytynkowane, teraz "dopieszczane" są detale:) Ja niestety nie bywam na budowie:(Mąż na bieżąco zdaje mi relacje z postępu prac.Według niego ekipa jest ok, tzn.:

1. Nie piją :lol: (dla mnie to znaczący + ) :)

2. Tynki równe i solidne.

3. W miare sprzątają po sobie.

 

Namiary: KAZIMIERZ UŁAMEK 600525547

 

Niestety wątpię aby mieli wolne terminy:( ale spróbuj.

 

Aaa, my mamy TYNKI TRADYCYJNE RECZNIE CEMENTOWO-WAPIENNE FILCOWANE MLECZKIEM NA GOTOWO .

 

13 zł/m2.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Puk puk,jest tu ktoś?? :) Madziu,a gdzie są obiecane zdjątka?? Ojjj bo chyba będę musiała się tam do Was przejechać i sama zrobić :D:D Tak sobie myślałam,że może spotkalibyśmy się w październiku,bo na wakacje wtedy przyjeżdżamy :D Córa Wam tak szybko rośnie (śledzę na NK),a tu zdjęć domku nie widać :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. My też już tynki mamy zrobione i brama garażowa zamontowana nareszcie. I chyba też płaciliśmy 13 zł/m2. Z tego,co nam teściu mówił i co widzieliśmy na zdjęciach,to wszystko super wyszło,tak że jesteśmy zadowoleni :)

Jak nie zaczniesz zamieszczać zdjątek,to codziennie będę pisać - do skutku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

No nareszcieeeeeeeeeeee!! :D:D Wróciłam do domu i Waldi mi powiedział,że zamieściłaś zdjątka :D

 

Iza, dzięki za kopa :D

 

:oops: mam nadzieję,że nie bolał :wink::lol: ale cieszę się,że nareszcie wróciłaś :)

 

A praca widzę wrze :) Już dużo zrobione :) Jak są tynki wewnątrz,to całkiem inaczej wszystko wygląda :D kaloryfery widzę też zawieszone....i ogrzewanie w toku - czyli rozumiem,że wkrótce wylewki się pojawią? Ładnie ładnie :D Koniecznie zamieść zdjęcia schodów,jak będą już zrobione!!

 

Mówiłaś,że będziecie mieć solary - pytaliście się może w gminie,czy Wam dofinansują?Bo my się pytaliśmy u nas i nic z tego :-? Musimy za wszystko zapłacić sami :-?

 

A mała krupcia uśmiechnięta na zdjęciu :D W sumie jak tak patrzę na to ostatnie zdjęcie,to rzeczywiście podobna do Pawła :wink: tylko czasami jak robi jakieś minki,to wydaje mi się,że wygląda jak Ty :wink::lol:

 

Czekam na dalsze fotorelacje :D Ja też wkrótce zamieszczę parę zdjątek,bo u nas też ogrzewanie robią,tylko na razie czekam,aż rodzinka mi wyśle na maila cosik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bramę to super macie :o i ogromna :o ładny kolor :D I co z tym zepsutym mechanizmem?Przyjechali naprawić? Działa już?

 

A to,że urlop w tym roku na tarasie,to się nie przejmuj :roll::wink: Niedługo to sobie to odbijecie :wink::D Jak na razie to trzeba się uzbroić w cierpliwość :roll: z miłą chęcią pojechałabym sobie gdzieś do ciepłych krajów,ale domek na pierwszym miejscu i tylko oszczędzanie :roll: ale jaka później radość jak widać efekty tego oszczędzania :D:D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A ja na upartego tu piszę i piszę :D widzę,że fotosik i Tobie daje w kość :evil: Zacznij może zamieszczać zdjęcia na innym serwerze,bo jest wiele bezpłatnych. Oni na fotosiku tak własnie robią,że później trzeba płacić i większość osób tak robi,bo ma dużo zdjęć i nie chce im się przenosić gdzieś indziej. Ja się uparłam i większość przeniosłam :wink: używam http://www.4shared.com i nie ma żadnego problemu :)

Pozdrawiam i mam nadzieję,że wypoczynek się udał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

No no no :) nowe zdjęcia :) i widze,że skorzystałaś z 4shared :wink

Długo się główkowałam nad tym,jak sprawić,żeby zdjęcia były większe i znalazłam taką drogę :

Jak kopiujesz link do zdjęcia np. :http://dc145.4shared.com/img/143861108/a28a5299/P9260105.JPG

 

to wymazujesz to,co jest przed 4shared,a zamiast skrótu img wpisujesz "download",czyli powinno to wyglądać tak:http://4shared.com/download/143861108/a28a5299/P9260105.JPG

 

i wtedy zdjęcie jest większe,a nie mam zielonego pojęcia jak to się dzieje :o

 

http://4shared.com/download/143861108/a28a5299/P9260105.JPG

 

 

Dlatego nie musisz aż takiego dużego rozmiaru umieszczać na stronie - ja zawsze robię 450 na trzysta coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi big brother is watching You :lol:.....ale trafiłam :lol:...akurat napisałaś sobie w dzienniku,a ja w komentarzach wyjaśniłam :wink::lol:.....to jakaś telepatia czy co :o:lol:

 

Nio a wieczory długie i wcześniej ciemno się robi :roll:....ostatnio wyjątkowo często pracuję na rano,więc mogę posiedzieć,ale wkrótce pewnie popołudniowe zmiany będą,więc tylko poranki mi zostaną....i późne noce :wink::D

 

Ale super,że teraz masz troszkę więcej czasu :) Muszę zaglądnąć do domu Monah, o którym wspomniałaś - może coś podpatrzę :o:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...