Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Trzy po trzy - czyli plotki (komentarze) strychowe :)


anirac

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

Zaczarowałaś mnie tym zdjęciem:

http://images30.fotosik.pl/317/723215f1b6a463aa.gif Od czasu, kiedy zobaczyłam je w Twoim pamiętniku, wracam tam jeszcze częściej, niż miałam w zwyczaju. Dlaczego? Bo chcę sobie na nie trochę popatrzeć... :oops: Nie mieszkam teraz w Polsce, ale mam zamiar tu wrócić i wybudować dom. Tęsknię strasznie....a tutaj nagle znajduję widok z Twojego tarasu! Kwintesencja zimowego wieczoru w dużym, polskim mieście. Patrzę na to zdjęcie i czuję zapach mroźnego powietrza. Ba! Ja nawet widzę, jak się śnieg mieni w światłach latarni...! eh wracaj i pisz dalej o tym swoim niebie na ziemi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jakie to fajne, że jeszcze mnie odwiedzacie chociaż ja sama jestem zaprzeczeniem staropolskiej gościnności, patrząc na moją forumową absencję.

Ciężko cokolwiek relacjonować skoro utknęłam w martwym punkcie stagnacji budowlanej i kolejny miesiąc patrzę jak "sezonują" się moje deski podłogowe, a wkład kominkowy obrasta kurzem. No i emocje ciągle jeszcze w rozsypce - aż mnie samą to złości. Kiedyś taka niby mądra kobita była ze mnie, a co wyszło? - głupia baba.

Włosy ścięłam. Po raz pierwszy w życiu. Może teraz będzie lepiej :roll: Mówią, że długie włosy - krótki rozum. No to zobaczymy czy na odwrót też to działa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to żadna stagnacja budowlana, a zwyczajne nabieranie charakteru przez przedmioty znajdujące się u Ciebie w domu. Kwestia pojęć. Wino przecież leżakuje, a nie robi się coraz starsze. ;)

P.S. A co do emocji w rozsypce - ciężko jest mi cokolwiek na ten temat napisać - nie znamy siebie, ani swoich historii. Każda wypowiedź na ten temat byłaby tylko czczą gadaniną o tzw. dupie Maryni. A tego staram się uniknąć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, nareszcie! :)

 

Skoro juz jestes - mozesz mi dac namiary na slusarza, pleeeease? :roll: :wink:

 

I w ogole to mam nadzieje, ze wpadniesz do mnie na "betonowe" 3.10. 8)

 

Małgoś, a ten ślusarz to w celu częstszego włamywania się do domu, czy Ty się gdzieś zacięłaś?

 

No i gratulacje, że betonówka tuż, tuż :lol: Dzięki za zaproszenie, dam znać czy będę wtedy w Krakowie - bo na razie nie mogę się określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, nareszcie! :)

 

Skoro juz jestes - mozesz mi dac namiary na slusarza, pleeeease? :roll: :wink:

 

I w ogole to mam nadzieje, ze wpadniesz do mnie na "betonowe" 3.10. 8)

 

Małgoś, a ten ślusarz to w celu częstszego włamywania się do domu, czy Ty się gdzieś zacięłaś?

 

No i gratulacje, że betonówka tuż, tuż :lol: Dzięki za zaproszenie, dam znać czy będę wtedy w Krakowie - bo na razie nie mogę się określić.

 

Slusarza potrzebuje do zrobienia drabinki na antresole. :wink:

 

Dolacz do nas koniecznie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...