Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Trzy po trzy - czyli plotki (komentarze) strychowe :)


anirac

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzien dobry dziewczyny :)

 

Braza - Twoje przypuszczenia o mojej absencji byly doskonale :)

Ale to wieksza proza zycia jednak dala o sobie znac - plytujemy dalej sciany, pradu ni ma (bo gdzies ktos walnal kabel), walcze z kotlem by uruchomic ciepla wode, a wczoraj dopadlo mnie jakies paskudne zatrucie i leglam na 24 godziny w wyrku. Ale dzis juz dobrze i biegam od strychu do biura i z powrotem :)

 

Malgos - zdjecia - wiem, wiem - jakos nie mam kiedy ich wrzucic do kompa. Moze dzis sie uda

 

Tosia - musze Ci powiedziec, ze wczoraj jak sleczalam nad kibelkiem to nie widzialam zadnych juz niedorobek, tylko sie cieszyalm, ze wode moge splukac :)

 

Patka - bede pisac, bede - jeszcze hektary roboty przede mna. Jak tylko Cie nie nudzi moja budowa, to jeszcze niejeden odcinek sie znajdzie w dzienniku :)

 

Dzieki, ze jeszcze mnie nie pogrzebalyscie pod warstwa kurzu zapomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś fotki zapodałaś :wink: Bardzo przyjemna łazieneczka, no i szkoda tej wymiany baterii, bo fajne som. Jakiej firmy masz armaturę? No i jeszcze coś podziwiam - Twoje włosy :o :roll: - piekne :D Odpoczęłaś już trochę, czy nadal siedzisz na mopie? Murek też niczego sobie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wyszła łazienka :D Takie przytulne wrażenie robi :D

Na zdjęciu nie wygląda, żebyś nie mogła otworzyć okna - wydaje się,że ta bateria jest poniżej wnęki okiennej.

 

Co do baterii bidetowej - to może znajdziesz w podobnym stylu jednokurkową czy jak się to zwie bo te baterie, które teraz masz bardzo pasują to tej łazienki :D

 

Booooooosze jak ja Ci zazdraszczam tego widoku :oops: :oops: :oops: Jest cuuuuudny :D i kot też :D

 

Murek na balkonie też fajnie wyszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wyszła łazienka :D Takie przytulne wrażenie robi :D

Na zdjęciu nie wygląda, żebyś nie mogła otworzyć okna - wydaje się,że ta bateria jest poniżej wnęki okiennej.

 

No wlasnie teraz to porobilam zlaczki i kolanka, zeby obnizyc baterie i nie haczyc o okno, ale przez to wystaje hen nad wanna i siedzac w kapieli mozna sobie poharatac kolanka :(

 

Co do baterii bidetowej - to może znajdziesz w podobnym stylu jednokurkową czy jak się to zwie bo te baterie, które teraz masz bardzo pasują to tej łazienki :D

No mi tez sie podobywuja, tylko za zadne skarby nie moge znalezc takiej co by pasowala do reszty i byla jednouchwytowa. Wszystko takie raczej moderne.

 

Booooooosze jak ja Ci zazdraszczam tego widoku :oops: :oops: :oops: Jest cuuuuudny :D i kot też :D

Kot sie ucieszy jak mu powtorze, bo to straszny pieszczoch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dzieki za komplementa. Armatura verde, satyna

http://www.allegro.pl/item399768200_bateria_wannowa_verde_gwarancja_5_lat_fv.html

http://www.swistak.pl/aukcje/3424331,Bateria-umywalkowa-VERDE-Gwar-5lat-F-V-.html

Tez zaluje, ze musze zmienic :(

 

Co do wlosow - to wersja najprostsza - zadnego strzyzenia, ukladania. Wiec i oszczednosci na fryzjerze ;)

 

A odpoczne pewnie dopiero za pare miesiecy, bo ciagle jeszcze sajgon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety dobre, wezcie i pomozcie, bo ja juz glupia jestem :roll:

Robic czy nie robic lustra weneckiego? Bo wlasnie stawiamy scianki dzialowe coby wydzielic gabinet miedzy salonem a kuchnia i teraz jak powstal szkielet, to okazuje sie, ze kapitalny widok jest wlasnie z jedego punktu w gabinecie na wiadomy widok :) (salon ma oczywiscie the best). I tak kombinuje czy nie dac lustra weneckiego w sciance dzialowej? Tylko czy to sie sprawdzi? Bo ja nie chce podgladac gosci w salonie, tylko widziec co jest dalej, na zewnatrz. Podpowiecie cos?

Zadalam tez pytanie na ogolnym forumie:

http://forum.muratordom.pl/lustro-weneckie-czy-jest-sens,t136888.htm

I dalej nic nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja mialam taki pomysl, zeby dac lustro weneckie w... toalecie. :lol: :lol: :lol: I moze nawet go zrealizuje. Tak zrobili w knajpie Lodzi Kaliskiej w Lodzi i jest to glowna atrakcja w tej knajpie. Ja jestem za jak najbardziej. Ci, co Ci tam odpowiedzili w tym watku to jacys odmiency bez polotu. Poza tym Ty masz zupelnie oryginalne warunki u siebie w mieszkaniu.

 

Tu zobacz:

 

http://lustroweneckie.com.pl/

 

http://www.muratordom.pl/wnetrza/meble/scianka-z-dodatkowa-funkcja,6450_3385.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...