Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Trzy po trzy - czyli plotki (komentarze) strychowe :)


anirac

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marudna jesteś! Taż luty mamy, to jak ma być za oknem, jeżeli nie biało?!

Jakby było szaro, to by się marudziło, że anomalie, koniec świata, pisałoby się w wątku o przepowiiedniach Nostradamusa, że kredyty trza brać i szaleć. A tak biało jest i kredyty trza spłacać.

Zapowiadali jesienią, że w tym roku zimy w ogóle nie będzie - ani grama! I co? Bulba! Nie umią przepowiadać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lubię sobie pomarudzić, a co ... nie wolno, hę :-? :D

 

Jest dobrze!!! Dzień w dzień powtarzam jak mantrę: "Dadzą kredyt i g...o mnie obchodzi ile czasu będę to spłacać!! Ale niech dzadzą!!!!" O

 

A propos Nostradamusa ... czy On coś wspomniał może o moim kredycie :roll:

 

O! Teraz lepiej... :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam Szanowne Towarzystwo :)

Dachowiec właśnie znów wlazł na swoje pięterko.

Byłam, drogie Panie, na wyjeździe i stąd moja absencja. Wczoraj wieczorem dopiero wróciłam i próbuję wyrównać różnice czasowe w ogólnym samopoczuciu.

Jak dojdę do siebie (pewnie w weekend) to upomnę się o to spotkanie, coście tam plotkowały wcześniej.

Bo chyba nie piłyście beze mnie?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Towarzystwo :)

Dachowiec właśnie znów wlazł na swoje pięterko.

Byłam, drogie Panie, na wyjeździe i stąd moja absencja. Wczoraj wieczorem dopiero wróciłam i próbuję wyrównać różnice czasowe w ogólnym samopoczuciu.

Jak dojdę do siebie (pewnie w weekend) to upomnę się o to spotkanie, coście tam plotkowały wcześniej.

Bo chyba nie piłyście beze mnie?? :roll:

 

Skoro juz sie pojawilas, to zapraszam w sobote 14-ego na forumowe spotkanko. Na razie zapowiada sie ok. 15 osob... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystyrmałam się w zeszłym tygodniu na sławną dzwonnicę i wypatrywałam TEGO dachu. Wypatrzyłam dwa sąsiadujące, które wyglądały jakby kryły strychowe mieszkania. Pewnie jeden z nich to ten Twój. No to posłałam pozdrowienia. Skoro Cie nie bylo, to pewnie tłuką się tam jeszcze zmarznięte o szybę. Wpuść je!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystyrmałam się w zeszłym tygodniu na sławną dzwonnicę i wypatrywałam TEGO dachu. Wypatrzyłam dwa sąsiadujące, które wyglądały jakby kryły strychowe mieszkania. Pewnie jeden z nich to ten Twój. No to posłałam pozdrowienia. Skoro Cie nie bylo, to pewnie tłuką się tam jeszcze zmarznięte o szybę. Wpuść je!

 

Agdus, a Ty nie przyjdziesz? Jeszcze nie robilam rezerwacji, masz szanse. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i o której?

 

Hmmm... To zalezy, o ktorej mozesz. Czesc ekipa przyjezdnych + Monia zjezdzaja 12-13 - wycieczka zaczyna sie macaniem betonu u mnie w mieszkaniu. 10 minut starczy. Potem zaczynamy obchod po knajpach i ludziska powoli dochodza, a na 18 robie rezerwacje w Bunkrze. Tak wiec jest wybor. :roll:

 

Mowimy o 14 marca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja propozycję przedstawię małżowi (znaczy, że go zostawię w sobotę samego na pastwę córek :lol: ) i dam znać.

A o której przewidujesz zakończenie imprezy? Bo jakby co, to musze sobie nocleg w Krakowie zaklepać - do Niepołomek po nocy trudno wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja propozycję przedstawię małżowi (znaczy, że go zostawię w sobotę samego na pastwę córek :lol: ) i dam znać.

A o której przewidujesz zakończenie imprezy? Bo jakby co, to musze sobie nocleg w Krakowie zaklepać - do Niepołomek po nocy trudno wrócić.

 

Oj, o to to juz musialabys zapytac Ducha, Anje i wszystkich, co to sie zapowiedzieli na tance i spiewy. Mysle, ze gornej granicy nie ma. Dopoki nas z knajpy nie wywala. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nocleg koniecznie! Ale z tym nie mam problemu - na szczęście. Sprawę przedłożę wyższej instancji później. W okolicznościach sprzyjających :wink: Takoż własciwie można uznać, że się piszę na imprezę.

A kto jeszcze będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nocleg koniecznie! Ale z tym nie mam problemu - na szczęście. Sprawę przedłożę wyższej instancji później. W okolicznościach sprzyjających :wink: Takoż własciwie można uznać, że się piszę na imprezę.

A kto jeszcze będzie?

 

Na razie lista jest taka: Wiolasz, Anja + Dejw, Duch, Daggulka, Kachna28, Monia, jak sie uda wyrwac Ani Dario, byc moze Editta, Dorfi, Maluszek z mężem, Efilo, byc moze Nefer, Malka. No i ja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...