Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Trzy po trzy - czyli plotki (komentarze) strychowe :)


anirac

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tosia, jesteś niezastąpiona :) A może uda Ci się wyczarować zakończenie: żyli długo i szczęśliwie? Trzymam kciuki za wszystkich co budują, żeby tak to się kończyło.

 

Heath, Ty mi tu nie Urszulkuj, bo jeszczem dycham, ale kciuki trzymaj ;)

 

Ty się zdecyduj; albo będą WSZYSCY żyli długo, albo NIEKTÓRZY szczęśliwie. Ja bym się skłaniała ku tej drugiej wersji... Arszenik i stare koronki... - jakoś tak to było. A'propos - masz stare koronki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do okien, to czemu się boisz pcv? One się tylko tak mało szlachetnie nazywają. Ja się wyleczyłam z drewnianych, kiedy oglądnęłam drewniane znanej firmy po kilku latach tkwienia w oknach. Chociaż niby miały być super trwałe, wymagały jednak malowania. A takie malowanie pędzlem, to juz nie jest TO. Wyglądały... tak se.

My mamy pcv białe, bo tak nam pasowało do elewacji. Niczego nie udają (nie lubię udawania), chociaż przyznaję, że niektóre pcv udają drewno całkiem udanie.

A nie macie jakiegoś narzuconego koloru, coby dopasować się do pozostałych okien w kamienicy? U moich rodziców np. muszą być białe i koniec!

 

PS. Pamiętaj o progu win-step.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor na szczęście nie jest narzucony, więc dlatego kombinuję z oknami. Ponieważ ja jestem raczej rustykalna baba toteż i drewno mocno mi w duszy gra. Gorzej z finansami, więc ten plastik to takie trochę zło konieczne. Masz rację, Agduś, że po co cokolwiek udawać, ale kurcze - nie mogę się przekonać do białego przy klimatach strychowych. Chcę odsłonięte belki, deski na podłodze, więc i okno mi pasuje w tym nurcie. I muszę przyznać, że ten udawany złoty dąb jest całkiem, całkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie Monia i Andzik - pocieszylyscie. Moze polubie te moje plastiki herbu zloty dab :)

A ja chyba zdecyduje sie na Okno-Plus, dali mi ciut lepsza wycene niz Okno Plast. Kurcze, juz same te nazwy mi sie myla, wiec moze i jakosc jest ta sama :) (a przynajmniej tak wyglada na ofercie)

 

AAAW - bardzo dziekuje za dopisanie sie do plotek. Wielkie serdecznosci, a swoja droge - zycze Ci jak najszybszego zasiedlenia Kaczuszki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak na najbardziej "drewniane" mi one wygladaly.

A dlaczego sie krzywisz na ten kolor?

 

No nie widzi mi się jakoś tak irracjonalnie :-? Nie wiem, może za dużo tego"złotego dębu" wkoło :roll: Do niczego oczywiście nie namawiam, ale jeśli o mnie chodzi, to raczej już oferty tej akurat firmy wolałabym orzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie przylaczam sie do peletonu

 

uuuf, anirac ty to naprawdę jestes ze stali, ostanio u nas byly zebrania wspolnot, hmmm......na jednej pani z naszej klatki gotow bylem sie dopuscic rekoczynu.

 

tak to ze mna jest, moge ciagnac sprawe wirtualnie, ale jak przyjdzie do decyzji to juz sie sprawy przeciagaja. ale to wlasnie to miejsce gdzie chlopcy ida na lewo a mezczyzni na prawo a do maminego cycka powrotu nie ma :) dlatego od nastepnego tygodnia podejmuje kroki. to miedzy innymi dlatego mnie nie bylo ostatnio tak dlugo, balem sie zmierzyc ze strychem.

 

wiesz co, mam do ciebie wieeeelka prosbe, nie jestem typem uciazliwym, wiec jesli mogla bys mi poswiecic troszeczke cennego czasu, wyslij prosze smsa na ten numer 508 038 900 a oddzonie w tygodniu i sie umowimy to zadam ci pare konkretnych pytan, liste wlanie ukladamy z zona. iteresuja mnie sprawy cen i formalnosci oraz klod (tych pod nogami) ale ponad wszystko jak to jest w tym raju. cos ostatnio umknal mi cel z oczu, cel dla ktorego warto sie uzerac z urzedami i sasiadami, z niepogoda i brakiem gotowki. cholera "am i man or mouse?!" alleluja i do przodu ! :)

 

pozdrawiam cie serdecznie i zycze duzo sil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj anirac.

 

Przeczytałam Twój dziennik i to była najlepsza rzecz jaka mi się dziś przytrafiła. Fantastyczna lektura. Fantastyczne widoki i nie tylko te przez okno ale również te na przyszłość. Życzę Ci abys pokonała wszelkie trudności bo piękne mieszkanko poprostu Ci się należy.

Oczywiscie będę podgladać nadal a w wolnym czasie zapraszam do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...