Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to jesteśmy w podobnej sytuacji :D

z tymże (przesylam link priv do albumiku) schody - obłozone najtańszą wykładziną (aby nie mogła długo poleżeć )- a barierki - szczególnie jesli masz dzieci muszą być solidniejsze

pozdrawiam noworocznie :D

 

Witam,

 

najpierw się przedstawię :) TMK-owa jestem :)

zaglądam do Waszego dziennika, ale powyższy wpis przegapiłam :oops:

Mam pytanie do "ave!"(mam nadzieję Betino, że się nie obrazisz) czy mogłabym też dostać na priv zdjęcia jak wygląda faktycznie wykładzina na schodach?

Małż ciągle nie jest przekonany co do tego rozwiązania- ja wiem, że na razie ( czytaj wiele lat ) na nic innego nie możemy sobie pozwolić. A ostatnio jeden z naszych gości słusznie zauważył, że jak już przyzwyczailiśmy się do szorstkiej powierzchni na schodach(beton jak u Ciebie) to nagła zmiana na np parkiet czy trepy może się skończyć boleśnie nie tylko dla nas ale głównie dla dziewczynek.

 

Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za następne projekty DIY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betina ty wykorzystaj talent męża. Kilka fajnych pomysłów i ciekawe wnętrze gotowe :wink:

 

Aniu

Co za dużo to niezdrowo. A i drewno pobudowlane przedniej jakości nie jest.

Jak znam męża to pewnie coś jeszcze wymyśli, choć już mu się kończy urlop.

 

Swoją drogą budowa była dla męza nie lada okazją do nabycia kilku "niezbędnych" narzędzi i urządzeń. Oczywiście pierwsze za moją zgodą, a pozostałe już zaocznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

najpierw się przedstawię :) TMK-owa jestem :)

zaglądam do Waszego dziennika, ale powyższy wpis przegapiłam :oops:

Mam pytanie do "ave!"(mam nadzieję Betino, że się nie obrazisz) czy mogłabym też dostać na priv zdjęcia jak wygląda faktycznie wykładzina na schodach?

Małż ciągle nie jest przekonany co do tego rozwiązania- ja wiem, że na razie ( czytaj wiele lat ) na nic innego nie możemy sobie pozwolić. A ostatnio jeden z naszych gości słusznie zauważył, że jak już przyzwyczailiśmy się do szorstkiej powierzchni na schodach(beton jak u Ciebie) to nagła zmiana na np parkiet czy trepy może się skończyć boleśnie nie tylko dla nas ale głównie dla dziewczynek.

 

Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za następne projekty DIY

 

Witaj TMK-owo :lol:

Za skrzynkę kontaktową nie zamierzam się obrażać.

Przy okazji proszę o przytarcie uszu TMK-owi za niedotrzymanie obietnicy :cry:

 

Nasze betonowe schody dały się już we znaki mojej siostrzenicy. Obszura na twarzy jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

:lol: :lol: :lol: Mmmmmmm ..... wiosna..wiosna???

Dziękuję za wpuszczenie odrobiny świeżości.

Cudne są te hiacynciki , skąd wiedziałaś , że je lubię????

A jakie niekonwencjonalne wykorzystanie babkowych form .....

 

Moje, co prawda jeszcze puste, ale już niebawem ...........

http://img199.imageshack.us/img199/1633/img1714jpgdb2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...