Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u mnie własnie ściany zaczynaja murować, dlatego rozważam zmiany w łazience dolnej. chciałabym koniecznie miec prysznic na dole. pralkę to bym chciała zabudować w kuchni ale ze względu na to ze kuchnia taka mała obawiam sie ze jej tam nie upcham więc chyba zostanę z pralka w dolnej łazience, jeszcze nie mam konkretnej wizji co i jak tam ustawic. Myślałam o wydłuzeniu łazienki kosztem przejscia do kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralce w kuchni mówie zdecydowane NIE!!! Po pierwsze dlatego, że nie ma tam dla niej miejsca, po drugie dlatego, że obecnie mam ją właśnie w kuchni. Możesz rozważyć jeszcze umiejscowienie jej w kotłowni o ile będziecie korzystac z ogrzewania gazowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja tu gadam, miałem przecie chwalić.

No to chwalę:

- piec to wygląda, co najmniej, jak bolid F1. Profesjonalna rzecz. Raczej opłacało się trochę poczekać

- wjazd, chwalę, ale zazdrościć już nie muszę. Nasz skończono w piątek.

Pozdrowienia dla małżonka, towarzysza w stróżowej niedoli. A nie zimno mu tam aby? Ja już od paru nocy muszę się dogrzewać dmuchawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla małżonka, towarzysza w stróżowej niedoli. A nie zimno mu tam aby? Ja już od paru nocy muszę się dogrzewać dmuchawą.

 

Właśnie zasialeś ziarno niepewności :roll:

Jakoś wcale się nie żali , że mu zimno!??!! Hmmmmmmmmmm ......... A kysz złe myśli!!!!!

Już wiem! Ociepliliśmy dom 16 tką!

Za pozdrowienia dziękuję, przekażę z pewnością.

A ja rewanżuję się pozdrowieniami dla Twojej połóweczki, a mojej towarzyszki niedoli. Wy tu sobie na spokojnie jedziecie spać, a my "walczymy" z dziećmi, garami i takimi tam innymi .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, iż mojemu nocnemu stróżowi, dzisiejszej nocy z pewnością nie było zimno.

Co więcej - było mu wręcz goraco .

Niestety, nie za moją przyczyną :roll:

 

http://lh3.ggpht.com/_S5vq_8MdNnA/SryoRr6EIPI/AAAAAAAAAQw/AaJOlG1SgnQ/s128/PICT7834.JPG

 

Poprosił nawet o ręcznik i coś do mycia.

No tak - łazienka do wyłącznej dyspozycji, ciepłej wody w bród, święty spokój ......

A mnie pozostał chłodny prysznic, bo starsze dziecię egoistycznie wykorzystało resztę ciepłej wody :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...