Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Tak sobie obserwujemy Waszą Iskierkę, zbieramy pomysły. My też mamy odbicie lustrzane, więc chętnie oglądam zdjęcia przez Was wstawiane. Mam do Was pytanko czy w łazience na gorze zmieści się jeszcze bidet? Pozdrawiam serdecznie i życzę systematycznych nocy w domku :lol:

Wszystko zależy od rozmieszczenia poszczególnej armatury i od jej wymiarów.

Rozpatrując naszą łazienkę i przyjmując, że bidet usytuowany byłby obok sedesu to niestety pukam głowa w sufit, a jestem mikrych rozmiarów.

Gdyby prysznic był mniejszy - jest 90-tka - to mamy dodatkowe 10 cm do wykorzystania.

 

Generalnie w łazience jest dużo miejsca i bidet wejdzie z pocałowaniem ręki trzeba tylko pokombinować z ustawieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Ja tam nikogo w nic nie całowałem.... :D

 

Kwestią pozostaje wysokość ścianki kolankowej i sprzętów jakie się chce w łazience upchnąć. U nas np. kabiny nie ma ....

(sorki że tak się wtrącam) :oops:

 

..... się wcale nie gniewam ....możesz się do woli wtrącać..... zawsze to inne spojrzenie :D

 

kasiawaldek:

Podpisuję się wszystkimi odnóżami pod tym co napisał przedmówca. Określcie sobie przede wszystkim co ma być w łazience, a potem roszady, roszady, roszady.........

tomkwas wywalił prysznic, ja nie mam pralki ani bidetu

a ścianka jest podniesiona o jeden element

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam wyobraźni przestrzennej i póki co chcę w górnej łazience zmieścić prysznic, wannę, wc, bidet i pralkę. Na dole ma być tylko wc z umywalką, a z reszty wygospodarowałam spiżarkę - nie będzie przejścia z korytarza do kuchni. Ściankę kolankową podnieśliśmy o 1 cegłę, czyli 30 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....oooooo ..... świetnie Cię rozumię - tez nie wizualizuję (niestety)

 

mnie chodziło po głowie takie rozwiązanie:

wchodzisz do łazienki - na sciance wejściowej z lewej strony umywalka, na długiej (lewa strona) sedes, bidet, pralka (ale nie ładowana od góry); po prawej prysznic, a na kolankowej wanna

 

a tak przy okazji nasunęła mi się jeszcze jedna sprawa, przy murowaniu scianki działowej w łazience , tej od strony komina , ustalcie sobie z której strony będzie wnęka

u nas wnęka znajduje się w garderobie i teraz myślę, że mogliśmy ją dać jednak w łazience (można wpasować np wannę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam wyobraźni przestrzennej i póki co chcę w górnej łazience zmieścić prysznic, wannę, wc, bidet i pralkę.

:D :D :D

Oj, jak ja sobie przypomnę nasze boje z górną łazienką ..... :D :D :D I makietę .... :lol:

 

Z tą wnęką po stronie łazienki przy tak niskim skosie... no trzeba to dobrze przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8)

Ha!. Odzywam się. ;)

Patrzę na te zagruntowane ściany .......

...

Jesteście wyjątkowymi szczęściarzami. Jak się pogoda utrzyma, to tylko wy będziecie w tym kraju mieli białe Święta.

...

:lol:

 

Światełko chwalę i zapytowywuję w którym to pomieszczeniu, taka ekstrawagancja wam się przytrafiła? Bo na zdjęciu słabo widać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światełko jest w pokoju starszego syna. No właśnie ... mały jest straśnie zazdrosny ...

W ogóle łapy opadają, bo mały cały czas obrażony ...... dlaczego mamy mieszkać u dużego?....dlaczego on ma już pomalowany pokój? ..... dlaczego , dlaczego, dlaczego ......... a tego ,że u niego sa już panele a u dużego jeszcze nie to nie widzi, ale już dopytuje kiedy i u niego coś sensownego na suficie zawiśnie. Cały mały .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko Nasza zielona panienka została wczoraj zakupiona. Piszę panienka, bo do panny jej daleko - ma tylko 150 cm. Stoi przed domkiem i czeka na zaproszenie. Wzorem roku ubiegłego zakupiliśmy drzewko z bryłą korzeniową i wiosną zamierzamy ją posadzić. Tym sposobem zeszłoroczna jodełka będzie miała przyjaciółkę.

Problem tylko w tym, że drzewko jest ale czy właściciele na święta będą u siebie???? No właśnie ........ Mam pewne obawy :cry: Mało czasu, mało czasu....

 

tomkwas przepowiedziałeś mi białe święta, jak dobrze pójdzie to nie tylko wewnątrz domku - prószy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...