Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdrowych pogodnych Świąt

ewa :D

 

 

 

bliżniacza maryśkowiczka - czestu tu zaglądająca :wink:

 

A ja myślałam, że nikt oprócz wiernego tomkwasa tu nie zagląda :oops:

 

Dziękuję Ewo za życzenia.

 

I dla Ciebie

http://lh3.ggpht.com/_S5vq_8MdNnA/Sy8xYNqr_XI/AAAAAAAAAbc/FxnaG0ieMAQ/beata1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że nikt oprócz wiernego tomkwasa tu nie zagląda :oops:

Ależ odmiana. Dotychczas bywałem jedynie niewiernym Tomaszem, a tu proszę...

Tfu, tfu - wycofuję w zamian kobietę niesprawiedliwą, którą kiedyś Cię obdarowałem.

bliźniacza maryśkowiczka - często tu zaglądająca :wink:

PODGLĄDACZKA :)

 

 

a kto z nas nie podgląda ...... :wink:

8) Bo ja bym chętnie popodglądał Maryśkę ave!. Ciągle mi sie kołacze po głowie, jak tam pięknie deszcz o połaciowe okna stuka .... Co prawda u mnie już też, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że nikt oprócz wiernego tomkwasa tu nie zagląda :oops:

Ależ odmiana. Dotychczas bywałem jedynie niewiernym Tomaszem, a tu proszę...

Tfu, tfu - wycofuję w zamian kobietę niesprawiedliwą, którą kiedyś Cię obdarowałem.

 

O to,to........ kamień z serca. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż......... te święta jeszcze nie u siebie ......

:(

A to mogę już kciuka puścić?

 

Co się odwlecze .... Grunt żeby porządnie wszystko zrobić, bo pośpiech to wskazany przy jedzeniu ze wspólnej miski. Budowaniu słabo raczej służy ...

 

A teges.... :oops: ... to może jeszcze pościskam za Wielkanoc? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż......... te święta jeszcze nie u siebie ......

:(

A to mogę już kciuka puścić?

 

:o :o :o :o :o O Mateńko!!!!!!!! To Ty go jeszcze nie puściłeś?????!!

....jam dość wymagająca baba, ale nie aż tak .......

 

A teges.... :oops: ... to może jeszcze pościskam za Wielkanoc? :wink:

......ą czymże sobie zasłużyłam na tyle uszczypliwości :evil: .....

To ja tu z tego miejsca uroczyście oświadczam, że choćby na rzęsach - ale zdecydowanie przed Wielkanocą ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betina- Święta w bałaganie i na kartonach ??? Oj, nie takie sobie wymarzyłaś w nowym domku !!!

Potwierdzam to co napisał tomkwas, nie jedne jeszcze przed Wami. Ale w czyściutkiej, pachnącej piernikami Iskierce:)

P.S. Dziękuję za życzenia, ja jakoś się nie wyrobiłam aby tu zaglądnąc przed Świętami :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betina- Święta w bałaganie i na kartonach ??? Oj, nie takie sobie wymarzyłaś w nowym domku !!!

 

To niezupełnie tak Aniu. Bałagan bardziej odnosi sie do tego rozerwania miedzy dwa domy..... w jednym śpimy, w drugim się stołujemy .... w jednym są ubrania dzieci, w drugim nasze....w jednym część kosmetyków, w drugim pozostałe .... rano do rodziców, wieczorem do siebie ... i taki bajzel emocjonalny.

Nie mniej jednak były to niepowtarzalne świeta, bo w zasadzie jednym palcem u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tak mieszkamy drugi rok w stanie..... pewnego niedokończenia. jesli chcesz , to pokażę Ci nasz domek i rozwiązania "niedokończeń" :wink: :D

takie "mieszkanie" to tylko kwestia wyboru priorytetów. Nawet kartony mają swój urok (do czasu oczywiście)

 

 

(nasz domek wygląda prawie identycznie jak Wasz, nawet samochód mamy taki sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz , to pokażę Ci nasz domek i rozwiązania "niedokończeń" :wink: :D

Oż ...... ..... teraz to ja się obrażam. I TO DUŻYMI LITERAMI. Od dawna deklaruję chęci, ale widać sobie nie zasłużyłem...

 

no żesz...... Betinko przepraszam za dyskusje u Ciebie - a kiedy niby deklarowałeś chęci :evil: 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz , to pokażę Ci nasz domek i rozwiązania "niedokończeń" :wink: :D

Oż ...... ..... teraz to ja się obrażam. I TO DUŻYMI LITERAMI. Od dawna deklaruję chęci, ale widać sobie nie zasłużyłem...

 

no żesz...... Betinko przepraszam za dyskusje u Ciebie - a kiedy niby deklarowałeś chęci :evil: 8) :wink:

 

...no nie ...... a mówią, że to kobietki mają tendencje do obrażania się o ......

eeeeeeeee, daj pokój i powiedz wprost Ewci, żeby wrzuciła ci fotki na priva....

 

ave! Bardzo chętnie zobaczę co sie zmieniło u Ciebie

A wiesz ...... wszystko na to wskazuje, że "meble kuchenne" będą zbliżone do waszych :lol: (chyba, że już je zmodyfikowaliście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ...... wszystko na to wskazuje, że "meble kuchenne" będą zbliżone do waszych :lol: (chyba, że już je zmodyfikowaliście).

 

w tym rzecz, że na razie nic się w zasadzie nie zmieniło - ew trochę ogród- i prawdopodobnie jeszcze ok 8 m-cy nic sie nie zmieni...........

A kuchnia???? jestem do niej tak przywiązana, że nawet w razie zmian postaram się nie zmieniać jej charakteru

 

a ze schodami też idziecie w nasze ślady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...