Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

 

a ze schodami też idziecie w nasze ślady?

eeeee........ przyznaję, że schodów nie kojarzę ......

u nas cudny beton ...... i tak zostanie, a barierkę małżonek musi sklecić z drewna, które zostało po budowie :wink:

 

a jak się już obłowię :D to kupię chodniczek , dywanik albo wykładzinkę i przykryję betonik......

docelowo będzie drewno - jak juz będę stara :cry: , pomarszczona i nie będę miała siły wchodzić na górę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewo, Aniu - serdeczne dzięki za noworoczne pozdrowienia

Ja również pozdrawiam, dołączając garść dobrych życzeń :lol:

 

ave! zajrzałam do twojego albumu i ..... faktycznie domki są podobne.

Barierki będą pewnie w podobnym guście chociaż jestes w lepszej sytuacji bo masz schody ze spocznikiem, u mnie trzeba będzie coś pokombinować na łuku.

Ale to zmartwienie męża.

Ale masz salon .......... mmmmmm. Dla mnie to sztuka tak zestawic meble ze "starociami" , żeby miało to i ręce i nogi. Udało ci się to znakomicie. Wielki szacun. Tylko pozazdrościć gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A gdzie ty chcesz pchac sie w taką pogodę ???

Yyyyyyyyyyyy..... no jak to gdzie....... DO SIEBIE, DO SIEBIE, DO SIEBIE....

Jeśli tak sobie będę powtarzała - jak mantrę - to może wreszcie coś z tego wyniknie albo powiem mamie , żeby mnie kopnęła w tyłek to szybciej sobie pójdę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zaczęła mnie delikatnie kopac i poskutkowało :lol: :lol: :lol:

A wprowadziliśmy się tylko na czas budowy :-?

 

A ja mam wrażenie, że moim rodzicom nie chce nas poganiać. Owszem cieszą się, że mamy swoje miejsce, ale jednocześnie żal im tego ciagłego gwaru, rejwachu ...... no i kontaktów z wnukami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zaczęła mnie delikatnie kopac i poskutkowało :lol: :lol: :lol:

A wprowadziliśmy się tylko na czas budowy :-?

 

A ja mam wrażenie, że moim rodzicom nie chce nas poganiać. Owszem cieszą się, że mamy swoje miejsce, ale jednocześnie żal im tego ciagłego gwaru, rejwachu ...... no i kontaktów z wnukami.

Jaka jest odległośc pomiędzy obecnym miejscem zamieszkania a Waszym nowym domkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...