Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

Eeeeee.... ten lisek .... jak on tak się ludzi nie boi to są dwie możliwości, albo w lesie jest taka zima, że głód pozbawił go rozumu, albo jest chory na wściekliznę i raczej na niego nie tup bo się może chcieć podzielić... :evil:

W lesie rzeczywiście zimno to i ciągnie go "cudzesów", ale raczej obstawiałabym to drugie, bo ogon miał smętny czyt.spuszczony i moja obecność nie robiła na nim najmniejszego wrażenia.

A tupię z przyzwyczajenia ...... i co ja się dziwię, że moja młodsza pociecha też tak ma..... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaka jest odległośc pomiędzy obecnym miejscem zamieszkania a Waszym nowym domkiem?

Niewielka ...... aż 1,5km :lol:

I bardzo się z tego cieszę, bo po szkole chłopcy przejda przez ulicę i do mojego powrotu z pracy dziadkowie będa mogli nacieszyć się urwisami.

A pewnikiem i na obiadek się załapią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoda ..... też,........... ale przede wszystkim możliwość obcowania ze sobą.

I fakt, że rodzice nie zostają sami ze sobą, że czują się potrzebni, mają co robić.

Już im opracowałam mały harmonogram:

1. rano - ogarnąć się nieco

2. od południa - wnuki

3. po 16-tej - czas dla siebie :lol:

i nie ma czasu na pierdoły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze momencik i zapełni się: i kuchnia i pozostałe kątki :D

...... taki momencik co to będzie trwać i trwać........

 

barierka jest oczywiście przecudnej urody - nawet wylatujący sęczek nie jest w stanie jej zakłócić (za ładnej nie rób

:wink: bo potem trudno Ci będzie się z nią rozstać) :D

Otóż to ....... i w tym sęk ....... bo trwają przepychanki co najpierw : kuchnia (mąż) czy schody (ja) i wobec faktu, że moje kochaństwo włożyło tyle serca i pracy, zdaje się, że będę zmuszona skapitulować .

I niech ktoś mi powie, że faceci nie maja swoich chitrych sposobów na kobitki :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barierka jest oczywiście przecudnej urody

Tylko że teraz zmieniła swój charakter z industrialnego na lekko rustykalny. Co tylko dodało jej uroku i spójności.

 

Qrcze jaka lekkość wysławiania się, ho ho......http://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_claping.gif

Skrzętnie zanotuję obie wersje i nie omieszkam podstawić wykonawcy pod nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...