Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdaje się, że trzeba pomyśleś o czymś czym możnaby przysłaniać okno tarasowe, bo sasiedzi mają nas ,jak na widelcu :roll:

Właśnie się dowiedziałam, że wczoraj rozwieszałam pranie, myłam okna ..... reszty już nie dopatrzyli.

...... dobrze, że golizny łyskaja na piętrze :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszty już nie dopatrzyli.

...... dobrze, że golizny łyskaja na piętrze :oops:

Nie dopatrzyli, albo byli na tyle taktowni, że przemilczeli ... ;)

 

Wyrozumiały ten mój inwestorhttp://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_angel.gif, bo stwierdził, że w zasadzie odbarwienie wygląda jak sęczek.

I chwała mu za to. Znam przypadki .... no mniejsza.

Szacuneczek dla inwestora, bo nie dość że manualnie uzdolniony, to jeszcze ludzki Pan ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech patrzą i zazdroszczą............ :lol: :lol: :lol:

 

Taaaaaaaa, ........ i co drugi dzień: " Jak wieść gminna głosi u Państwa X.............."

 

reszty już nie dopatrzyli.

...... dobrze, że golizny łyskaja na piętrze :oops:

Nie dopatrzyli, albo byli na tyle taktowni, że przemilczeli ... ;)

 

Polemizowałabym. Nie ten poziom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrozumiały ten mój inwestorhttp://www.en.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_angel.gif, bo stwierdził, że w zasadzie odbarwienie wygląda jak sęczek.

I chwała mu za to. Znam przypadki .... no mniejsza.

 

No zanęcił i się urwało .... :wink:

 

Szacuneczek dla inwestora, bo nie dość że manualnie uzdolniony, to jeszcze ludzki Pan ... :D

 

Ano tak to bywa, że Hetera i Dobra Dusza dobrowolnie łącza się na całe życie :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OH JAK ŚLICZNIE U WAS !

 

A ja mam takie pytanie skąd braliście blat kuchenny - co to za " wzór ". Prześliczny jest.

 

Pozdrawiamy

 

A witam w skromnych progach :D

 

Blat kupiliśmy w OBI.

Nazwa strasznie szumna: Ardoise de Lavel (Kronopol)

Wzór blatu jest bardzo zbliżony do płytek kuchennych . Stąd nasz wybór.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję odzywać ... Cięgiem tylko ja i ja w twoich komentach. Zaraz ludzie plotkować zaczną ...

 

No ale jak już gębę otworzyłem ... (?) .... Samochodu szkoda, ale ja się skłaniam ku zdaniu, że swoje zadanie wykonał. W samochodzie najważniejsza jest zawartość przedziału pasażerskiego ...

 

A barierka .... Pomijając walory estetyczne, bo o nich już pisałem, teraz stała się jeszcze niestandardowo praktyczna. Pomysł przedni. W ogóle jest to rzecz oryginalna wielce, bo jak czytam te różne dzienniki, to się nie spotkałem jeszcze ...

 

Jedna uwaga. Półeczkę bym uzupełnił o listwę uniemożliwiającą zsunięcie się książek w stronę schodów. Bo nie dej Boże, ktoś akurat będzie wchodził do góry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tomkwasie ..... jesteś po prostu jednym z elementów tych komentarzy. Prawie jak domownik - komentów oczywiście - coby nie gadali.... :wink:

 

Oczywiście że półeczki będą miały zabezpieczenia. Są po prostu jeszcze nie dokończone, ale nie mogłam się oprzeć i wstawiłam fotkę.

Swoją drogą jak tylko to uczyniłam to pomyślałam, że niechybnie tomkwas mi to wytknie :D

Mówiłam przecie , że masz rękę na pulsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) niechybnie tomkwas mi to wytknie :D

Wiedziałem, że lepiej się nie odzywać. :wink:

 

:o No weź przestań! Ja sobie bardzo cenię rzeczowe i sensowne uwagi ..... zresztą wszystkie uwagi są warte przeczytania, najwyżej się pośmieję, ..... a to dobrze wpływa na zdrowie :lol: (na cere nie - bo te zmarszczki mimiczne....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pod oknem dachowym półkę na książki - miejsce wykorzystane, bo inaczej lekko nieużyteczne :wink: (tylko nie mamy kaloryfera - jest na bocznej ścianie i włączany tylko wtedy, kiedy jest uruchomiane ogrzewanie, a potem zakręcany). A barierka.... rośnie w siłę :D

 

a z samochodzikiem -to coś poważnego? jakiś wypadek :o - jak rozumiem pasażerowie w kompletnym uposażeniu członków i innych przybytków 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...