Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak twoi sąsiedzi byli OBSERWATORAMI, to na nich narzekałaś. ;)

Dobra, dobra ........... przyznaję ........ ale co miałam robić ........, co podniosłam głowę znad zlewu i zerkłam przez okno ......... no sam wzrok leciał w tamtym kierunku.........

Jestem podglądaczką, jestem podglądaczką, jestem podglądaczką, jestem podglądaczką, jestem podglądaczką, jestem podglądaczką, jestem podglądaczką ............. tak jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziełaś takie cudne wanienki ???

 

A stąd

http://www.allegro.pl/item930687803_komplet_oslonek_na_doniczki_w_stylu_vintage.htmlhttp://www.allegro.pl/item934737042_bajkowe_literki_imie_dziecka_jedyne_takie_nowosc.html

 

Trochę jestem zawiedziona, bo liczyłam, że będą staranniej wykonane :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia były robione dokładnie tydzień temu. Po śniegu zostały wspomnienia :lol: i te paskudne pozostałości po chwastach co je jesienia śnieg przysypał .

Zrobiłam obchód, niestety kilka roślinek zakończyło swój żywot. i jest pomiędzy nimi sosna oścista co ją mąż dostał w ramach gratisu przy zakupie iglaków.

Do bani z takim gratisem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne masz "okoliczności przyrody"....

a co do wody.... dziś zastanawiałam się, czy nie podlać ogrodu: krzaczków i cebulaczków... ale u nas mazowieckie piaski :)

 

jak tam na lubelszczyźnie ogrody? starty po zimie, szczególnie takiej jak tegoroczna zawsze są. Zawsze można coś zmienić w ogrodzie w związku z tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam na chwilke a tu takie widoki :o pięknie naprawdę, gdzie wy mieszkacie szczęściarze? u mnie to dom na domku i domkiem pogania :wink: :D

 

Jak to gdzie? .......... Na wsi :lol: ......... Masz rację mamy szczęście, choć myślę, że za jakiś czas zostaniemy pozbawieni tych widoków.

Póki co każdego ranka możemy patrzeć na sarny pasące się daleko pod lasem, każdego dnia bażant podjada coś za siatką, każego popołudnia obserwujemy łabędzie. Nie wspomniałam o koniach...... też już zaczęły wychodzić ze stajni .

 

Choć od dziecka mieszkam na wsi - z kilkuletnim incydentem miejskim, dopiero teraz właściwie obcuję z przyrodą. I to są uroki mieszkania na obrzeżu miejscowości a nie jak do tej pory w centrum wsi, gdzie wiewióra jest zjawiskiem.....

 

Widziałam dziś bociana......... brodził po wodzie :-? (dobrze, że nie siedział) a potem fruuuuuuuu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne masz "okoliczności przyrody"....

a co do wody.... dziś zastanawiałam się, czy nie podlać ogrodu: krzaczków i cebulaczków... ale u nas mazowieckie piaski :)

 

jak tam na lubelszczyźnie ogrody? starty po zimie, szczególnie takiej jak tegoroczna zawsze są. Zawsze można coś zmienić w ogrodzie w związku z tym :wink:

 

 

coś mi się zdaje, że tak naprawdę za ogród wezmę się dopiero w przyszłym roku ....... na razie będę to prace pseudoogrodowe.......

Chcesz trochę wody???? Oddam za darmo w dobre ręce...... spiesz się , bo mam już jej coraz mniej.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...