Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wróciłam po przerwie i tu ....... klops ...... za cholerę nie mogę sie rozeznać w tej nowej odsłonie. Nie wiem ile potrwa zanim dojdę jak to wszystko działa i dlatego proszę o wyrozumiałośc gdy jakaś głupota mojego autorstwa pojawi się na tym forum.

 

 

Wszystkim pięknie dziękuję za pamięć i życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie dotarłam do Ciebie.

Witaj w gronie zagubionych:) hm ,a gdzie są moje uśmieszki.....?

 

Prawdę mówisz .......... zagubionych ........i to nie tylko na forum ogólnie pojętym ..... ale także zagubionych w obliczu nowinek, które się pojawiają nawet podczas pisania.

Za zmianami nie przepadam i trudno mi się połapać, ale płakać nie będę!

 

Ślepa jestem albo co .............oświećcie mnie gdzie są emotikony?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ślepa jestem albo co .............oświećcie mnie gdzie są emotikony?????

 

hej, hej

Może pomoge :)

 

wklejam od siebie:

 

 

pierwsze i najwazniejsze to musisz sobie wejśc w profil i w ustawieniach zaawansowanych wybrac to:[/color]

 

http://lh4.ggpht.com/_8Plan52eFtk/S7uEpKA4nMI/AAAAAAAACfk/lWJGqtt8NJU/zaawansowane.jpg

 

 

A potem pisząc posta klikasz zaawansowane edycję i masz po prawej buźki do wstawiania :yes:

 

 

Tak wygląda wtedy okienko edycji:

 

http://lh5.ggpht.com/_8Plan52eFtk/S7uGa0FCy0I/AAAAAAAACfo/-4YWFuk1x0M/emotki.jpg

 

Powodzenia :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Boszszeeee..... jaka ja łajza jestem................zanim przeczytałam wasze instrukcje sama odkliknęłam "coś tam" w profilu i emoty się pokazały......... w ogóle mówiłam, że będę robić głupoty na chybił trafił.

Aneto-we i Tomku dzięki serdeczne za to , że nie zostawiacie tonących na pastwę forumowych fal ......... kurde, żeby było bliżej to wziełabym od was małe korepetycje......

 

A tak w ogole to jestem zła jak osa, bo muli i muli zanim mi się cokolwiek otworzy!!! I z logowaniem jest problem i swoich postów nie mam i, i, i, w ogóle .....

Znaleźć kogokolwiek i którykolwiek z wątków też nie jest łatwo ............. allllleeee "duże dziewczyny" nie płaczą ........ chyba :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak w ogole to jestem zła jak osa, bo muli i muli zanim mi się cokolwiek otworzy!!! I z logowaniem jest problem i swoich postów nie mam i, i, i, w ogóle .....

Znaleźć kogokolwiek i którykolwiek z wątków też nie jest łatwo ............. allllleeee "duże dziewczyny" nie płaczą ........ chyba :cool:

jak muli to moze zmienić przeglądarkę na google chrome. Ja tak mam i jestem zadowolona. I kilka osób tez pisało, ze wtedy hula... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo nie mogę nic pokombinować z przeglądarką, bo korzystam z laptoka, który nie jest moim służbowym sprzętem. Przeglądarka w moim kompie zupełnie padła , ale właśnie szef zakupił mi nowe narzedzie pracy, które leży jeszcze zapakowane , bo za dużo czasu poświęcam na rozgryzienie forum i nie mogę się zabrać za jego instalację:oops:.

 

Ale , ale ..... Aneta ma nowy-zdaje się własny awatarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...