Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ... mam tę wadę, że pamiętliwy jestem .... to niestety potrafi zawęzić krąg znajomych ... :( Ale nie poradzę.

Większość jest pamiętliwa.........jeno jedni mniej a drudzy trochę więcej ......... jesteś szczery to oberwiesz po głowie i faktycznie z towarzystwa cię wykopsają ....... ale pozostajesz sobą ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że dopiero teraz

http://images35.fotosik.pl/137/bd8bd1d11e7b057fm.jpg

http://images45.fotosik.pl/283/516c882d30fb2785m.jpg

http://images37.fotosik.pl/277/90165dfd0c4dde08m.jpg

Najbardziej czadowe są kominy, chyba tak zostaną:)

A tak naprawdę coś się stało z tynkiem na tych kominach, będą poprawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gelu lepiej późno niż wcale........ domek jak ta lala. Tylko te kominy ............

Ciekawa jestem co na to twoi fachowcy

Majstrowie przestrzegali nas przed taką sytuacją, stąd decyzja o mozajce.

Co teraz w planie???

Pozdrowienia dla Magdy.

 

Kwarteciku zadowolona jesteś z okien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betina71 mam probe czy mogłabyś mi podać ile metrów kwadratowych murów jest w projekcie iskierka ( 1. ścian zewnętrznych 2.nośnych 3.działowych ). a powiedz mi czy poszerzaliście dom lub podnośiliście ścianke działową czy jest jak oryginalnie w projekcie 65cm ? A tak wogóle pięknie prezentuje się Wasza Iskra :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)cześć, okienka są super, tylko pokazać się nie chcą najpierw były , wprawdzie jakieś małe zdjęcia ale były a teraz nie wiem dlaczego, wcale ich nie ma:mad:

chciałabym je wypucować , poodklejać taśmy ale mąż nie daje na razie. ale i tak super są, klamki mam takie troche niby stare złoto, takie sobie ale w całości to miód malina:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu post był tymczasowy, emocjonalny.

Podziwiam twoje zacięcie ogrodowe .......... żebym ja takie miała............:yes:

Czekam na efekty Twojej wyobraźni i Twojej pracy.

 

Friend86 zastrzeliłeś mnie tym pytaniem o metry kwadratowe ścian.

Nie pamiętam niestety :( poszperem w domu, podpytam małżonka - może cokolwiek pomogę.

Dom nie jest poszerzany a ścianka kolankowa podniesiona jest o jeden element.

Dziękuję za pochwały.

 

Kwartet grunt to być zadowolonym ze swoich wyborów.

Sprawdź dokładnie okna czy nie ma zarysowań. Zewnętrzne taśmy odklej w miarę szybko ....... i dobrego użytkowania życzę.:)

 

 

A tak poza tym smętnie i smutno na duszy .....................

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Friend86

Na wiele się nie przydam, ale ............... ścian zewnętrznych jest ok 100m2.

Większośc ścian wewnętrznych to ściany nośne, bo tylko ściany łazienki i ta pomiędzy wiatrołapem a holem są działówkami. Na górze tylko działowe.

Podczas robienia tymków wewnętrznych robiliśmy obmiar . wyszło coś ok 500m2 ścian wewntrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wszak solidaryzować z mężem. On przesięknięty dymkiem z kotłowni, ja z liści ............ grunt, że nie z papierosów.

A skoro mowa o zapachach ........ boję się wracać do domu ......... na sąsiednim polu pojawił się roztrząsacz........

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz?! My już po zabiegu dawno. Ze dwa tygodnie już ....

No i nie jest to wcale takie straszne. Raz że samo z siebie nie utrzymuje się długo, dwa że zaraz przyorają i po .... kłopocie. ;)

 

Się na wieś chciało to się ma .... piękne łany za oknem , na wietrze falujące niczym morze....ale to w lecie. ;)

 

 

(eeee ... coś się tam wyżej popierniczyło ..., ale mniejsza o to )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...