Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Flaszka .... hmmmm

No to tak: albo pod schodami, albo w łazience którejś, albo w hallu na górze, albo w korytarzu na dole , albo w garażu, albo w którymś pokoju na górze, albo na strychu, albo w kuchni, albo całkiem poza Iskierką bo więcej pomieszczeń w niej nie ma....

No i co? Zgadłem?

........ w taki oto sposób tomkwas wygrał flaszkę ......

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zapisać, bo mi umknie, a takie rzeczy często się nie dzieją.

"Wpadła" do mnie sasiadka, ...... kosiła trawę, została jej grzywka, a zabrakło paliwa.

Mialam użyczyłam.

Za jakis czas patrzę, a ta wariatka skończywszy u siebie popierdziela kosiarką po naszym trawniczku......

Sąsiadka-wariatka na dodatek Beatka ...... nic dodać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnym oczom nie wierzę .......... orasta we własnej osobie na moich śmieciach????

Zaszczyt to dla mnie wielki. I cieszę się ogromnie :D

Zdjęcia obejrzałam ........nie zazdroszczę jakkolwiek dom nad rozlewiskiem ładnie brzmi .

Mam nadzieję, że woda nie sięgnęła Waszego domku.

 

Jaka Ty masz pięęęknąąą wiatę. Dałbyś ją w zbliżeniu....... pokazałabym mężowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam ona piękna. Wydaje się taka być, bo zdjęcie małe i z daleka rąbnięte. Jeżeli bardzo Ci zależy, to oczywiście prześlę zdjęcia.

Woda nie podeszła i raczej nie ma szans podejść, bo intuicyjnie podnisłem fundament i teren, ale ludzie poniżej mają p......e. Właśnie przed chwilą byliśmy z pismem u Wójta, Opór materii wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam ona piękna. Wydaje się taka być, bo zdjęcie małe i z daleka rąbnięte. Jeżeli bardzo Ci zależy, to oczywiście prześlę zdjęcia.

Pewnie, ze mi zależy, tedy czekać będę.....

Woda nie podeszła i raczej nie ma szans podejść, bo intuicyjnie podnisłem fundament i teren, ale ludzie poniżej mają p......e. Właśnie przed chwilą byliśmy z pismem u Wójta, Opór materii wielki.

O widzisz ........ rozsadnie ....... Opatrzność czuwa.

A cóż to za petycję wystosowaliście????

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi o to, że jeżeli teren jest budowlany, to trzeba umożliwić ludziom normalne na nim funkcjonowanie. W piśmie prosimy o wykonanie odwodnień np. rowów

melioracyjnych. Identyczna sytuacja wydarzyłarzyła sie w tym miejscu w 2001r, do dzisiaj nic nie zrobiono. Oczywiście jak kupowałem działkę, to wszyscy sąsiedzi pary z gęby nie puścili. Odezwali się zaraz po tym jak się wprowadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa sąsiedzka mentalnosć. Mam źle ja możesz mieć i ty.

Ech ...... szkoda gadać.

Noo ... a co powiedzieć o sąsiedzie, który radośnie kopiąc piłkę obija mi samochód ... i zamiast przyjść pogadać to znika .... i gdyby nie drugi sąsiad, do dziś bym się zastanawiał jakim cudem z nieba piłki lecą i mi zmieniają fason nadwozia.:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ... a co powiedzieć o sąsiedzie, który radośnie kopiąc piłkę obija mi samochód ... i zamiast przyjść pogadać to znika .... i gdyby nie drugi sąsiad, do dziś bym się zastanawiał jakim cudem z nieba piłki lecą i mi zmieniają fason nadwozia.:roll:

.... powiedziałabym ......... że musisz być groźnym osobnikiem i pewnie siejesz poploch wśród niektórych sasiadów..;)

... a z drugiej strony ..... czymże obłaskawiasz tego drugiego sąsiada?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...