Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

Trza się było pchać do sceny, a nie gdzieś po kątach ...... wystawać i marudzić na organizację .......

Najważniejsze: Byłeś? Byłeś! Słuchałeś? Słuchałeś! A cała reszta ........ to drobiazgi.

 

 

A ja właśnie jutro pomykam na Bemowo :) lalala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D Gdyby dobrze pokombinować to pomysł wcale nie jest zły.

Wikt i opierunek mam ...... w międzyczasie możnaby wyskoczyć nieopodal na spokanko integracyjne .... i jakoś do 16-ego bym pociągnęła.

 

Są jednak trzy przeszkody : fan-ką zespołu nie jestem, pensja na koncie nie pojawia się za nicnierobienie i najgorsze ................................

......................nie ..................zabrałam ...............z domu ........................... portfela..........:bash:........ i zdana jestem :bash:na łaskę :bash:i niełaskę męża :bash:

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciła niezależność .... mąż nie ucierpiał, jedynie o Triumpha zahaczyłam ...

wróciła osobowość ... jakoś tak dziwnie bez dokumentów ......

..... i codzienność też ........ ale można przywyknąć.

Najważniejsze, że dzieciaki przeszczęśliwe :)

Edytowane przez betina71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orastuniu ......http://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_angel.gif..... ja wiem że żyjesz jeszcze pokoncertowymi wrażeniami, ja wiem, że woda, że ............. dasz radę trzasnąć fotkę owej wiacie o którą się kiedyś tam dopominałam????

A tak w ogóle to pozdrawiam w nowym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja jestem bezpieczny nawet przy najwyższym stanie wody, ale dwa domki które było widać na zdjęciach mają wodę w środku.Ogólnie całe osiedle było zalane. Przy pierwszej wodzie miałem dom nad rozlewiskiem, przy drugiej dom na wysepce. Okazuje się, że na tym terenie była dawniej sieć rowów odwadniających, które z czasem zostały zasypane celem powiększenia pól uprawnych. Kto q......a na to pozwolił. Walczymy z Gminą( Jezuuuu ile tam niekompetencji) o odtworzenie tego stanu. Ogólnie mam już dość wody, oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że moja sytuacja nijak nie może się równać z tym co woda porobiła w innych miejscach w Polsce. Jest szansa, że niedługo otworzą się przede mną pewne możliwści, co może oznaczać, że starości w Iskierce nie spędzę. Trochę szkoda........... .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja jestem bezpieczny........... .

Kamień z serca :)

 

 

Ogólnie mam już dość wody, oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że moja sytuacja nijak nie może się równać z tym co woda porobiła w innych miejscach w Polsce.

Fakt u was to pryszcz ....... ale jak to z pryszczem ..... komfortu nie ma i zawsze dokucza.

 

 

Jest szansa, że niedługo otworzą się przede mną pewne możliwści, co może oznaczać, że starości w Iskierce nie spędzę. Trochę szkoda........... .

????????????????

Znaczy dzieci zapiszą Cię do Starczego Żłobka??????? :D:D:D

Zanęciłeś ............ jak coś sie wyklaruje nie omieszkaj poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszczem nie taki stary, więc na żłobek ( zarembiście Ci się to udało) jeszcze czas. Kryzys wieku średniego wyraźnie przeżywam, sytuacja jak w jednym z moich ulubionych filmów " American Beauty ". Czyli,..... rowerek, bieganko. Myśę o pływaniu, wszak woda pod nosem. Bohater filmu co prawda źle skończył, ja postaram nie pójść w jego ślady:D. Tak na marginesie, film polecam, świetny. Co do tych moich nowych możliwości, to niedługo oznacza kilka lat, tak więc w Iskrze jeszcze pomieszkam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie .................. no prosze Cię ..........

Jaki kryzys ??????

Jaki wiek średni ....... daj żesz pokój .......

Kevina S. bardzo lubię, ale .......... przez film nie dałam rady przebrnąć :cool:

 

Właśnie się dowiedziałam, że mój szef wybierał sie na AC/DC ale nie udalo mi się sklecić ekipy ........ zamierza sobie powetować straty w Rzeszowie na Deep Purple....... to będzie widok ... :D:D:D:D:D nie mogę .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...