Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika *Iskierka*


betina71

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 778
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
Hej Betinko :) Piękna ta Twoja Iskierka. Elewacja i balustrada balkonu-idealna-taka bardzo po mojemu :) Jeśli pozwolisz to wkleję fotkę Twego domku do mojego dziennika cobym miała pod ręką. Dokładnie tak powinna z zewnątrz wyglądać moja "Południowa" :) I mam jeszcze takie małe-duże pytanko. Ile wyniosła Was budowa z podziałem na SSO i wykończeniówkę do tej pory? Pytam bo obawiam się że być może ciężko będzie mi się wybudować za tyle ile mam ;) ... ale co tam-do odważnych świat należy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helołka Andzia84 :)

Dziękuję ci bardzo za miłe słowa, bardzo mnie one cieszą.

Fotkę zmieszczaj bez obaw.

Co do kosztów ....... obawiam się, że one nijak się mają do obecnej sytuacji .

Kiedy rozpoczynaliśmy budowę były problemy z zakupem materiałów, ceny wywindowane, a o majstrów trudno - co za tym idzie ich honorarium .... zgroza ...

Nie mniej jednak dla ogólnej orientacji wyślę Ci na priv , może cię nie porazi ............

I masz rację , zżby nie ta odwaga mało kto z nas mieszkałby we własnym domku. .

Tedy odwagi, zapału, CIERPLIWOŚCI życze z całego serca i oczywiscie pozdrawiam http://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_bye2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci bardzo. Zaraz wkleję domek :) Co do kosztów-pewnie masz rację. Jak widzę i czytam dzienniki budujących iskierkę czy siostrzaną południową - rozpoczynających budowę w 2007/2008 r. to już widzę, że zaoszczędziłam jakieś 20-25 może 30 tysiączków-a na materiałach do SSO nie oszczędzałam. To ta optymistyczna strona. Gorsza...to że kasiutka płynie, płynie wartko. Ale co tam-młoda jestem-mogę wykańczać się i 10 lat i 15. Już zapowiedziałam swojemu kierownikowi, że jak będę przychodzić do pracy niedomyta to znak, że za mało zarabiam i nie stać mnie na prysznic ;)....nie no-myślę,że tak źle nie będzie. Ale taka jestem szczęśliwa że będę miała swój domek i tak troszkę zazdroszczę tym którzy już się wprowadzili :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze nie wchodzi w grę.

To drugie ....... aczkolwiek ........ litościwy????? ............ nic z tych rzeczy ..........

Gościa nie znam więc poszłam do ochrony środowiska w gminie z pytaniem czy urząd może cokolwiek zrobic z zaistniałym nieużytkiem.

I traf chciał, że sąsiad złożył akurat wniosek o wypis i wyrys, przy czym zostawił swój nr telefonu ......

Jeden telefon z gminy ........... na drugi dzień pojawił się u mojego "starego" sasiada z propozycja odpłatnej uprawki ......

I taka moja radość niepełna , bo jednak interweniowałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...