Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C 115 - KOMENTARZE


kropecka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 362
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!!!! :)

Jeszcze mnie tu nie było.....ale śledzę Twój dziennik od samego początku :roll: :roll: .Współczuję niektórych partaczy u Was na budowie :-? :-?, naprawdę nie do pozazdroszczenia.....

Mam pytanko odnośnie kuchni.... :oops: :wink: Gdzie zamawialiście mebelki, bo są bardzo ładne i jak się sprawują w użytkowaniu? :roll: :roll:

 

W prawdzie jeszcze długa droga przed nami....ale warto wiedzieć :wink: :wink:

 

Pozdrawiam!!!! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Uff,przebrnąłem przez wasz dziennik i jestem pełen podziwu dla włożonej przez was pracy,potu i łez.

Podobne sytuacje miałem z firmą która miała mi zrobić stan deweloperski-czytając wasze himalaje z wykonawcami, a szczególnie ścianki działowe,hydraulik,ocieplenie,kominy. :evil:

Wczoraj udało mi się wejść na dach i na jednym z kominów :o -brak zwieńczenia komina czapą kominową-żeby było bardziej hororystycznie góra komina wykonana z klinkieru dzi€rawki-porażka,zamiast rurek do ciepłej wody wsadzone od zimnej,śnieg przedostaje się do środka budynku pod oknem połaciowym-ile wiele innych o których nie wspomnę-bo mi ręce opadają - jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego. :p

Jak zakończyła się sprawa z partaczami od ocieplenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak wchodzę na strony Waszego dziennika,to obstawiam -dobre czy złe wiadomości. Dziś obstawiałam na dobre ,i co przegrałabym.

Strasznie mi przykro,że zbyt często spotykacie na swojej drodze nieudaczników.partaczy. Dobrze,że coraz bliżej końca. Zwiększa się prawdopodobieństwo,że to już koniec niepowodzeń. Trzymajcie się,bo ja za Was trzymam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Witam serdecznie,

jestem pełna podziwu dla Ciebie! jak zniosłaś to wszystko! koszmar jakiś......ilu to pachciarzy jest na świecie.....ja jestem właśnie na etapie budowy domu...mieszkam od budowy dość daleko i nie mogę jej kontrolować,

ile to człowiek jest w stanie znieść! mimo wszystko czytałam dziennik z zaciekawieniem......życzę żeby wszystko zakończyło się szczęśliwie!

pozdrawiam, Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
dzięki. Przy okazji Twojego komentarza wpadłam do Ciebie i WOW jestem pod wrażeniem, super wszystko zrobiliście. Najbardzie podoba mi się górna łazienka ale w ogóle jest pięknie. W ogóle tak sobie pomyślałam, jeden dom, taki sam projekt a może wyglądać zupełnie inaczej. Każdy Skrzat jest inny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Marta:D , a co do Skrzata to prawda każdy jest inny:yes:. poza tym wiele osób mówi,że taki mały domek ,a jak wejda do środka,to dziwią się ile tu jest miejsca,a ja mówię,że to przycupnięty Skrzat;). A przed nami jeszcze wiele ,wiele rzeczy do zrobienia,ale pocieszam się ,że jeszcze troszkę;).pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...