Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C 115 - KOMENTARZE


kropecka

Recommended Posts

Witajcie!

Przeczytałam Wasz dziennik i jestem pełna podziwu, że się nie załamaliście.

No takim ekipom to powinno dawać się dożywotni zakaz wykonywania budowlanki!!!

 

Ale domek wyszedł Wam fajny. Gratuluję pozytywnego zakończenia! Wyobrażam sobie Waszą radość.

 

O programie do wizualizacji już przeczytałam. Ciekawa jestem tylko, czy jest trudny w obsłudze?

 

Chciałam się też zapytać, czy jesteście zadowoleni z drzwi wejściowych? Też planujemy stalowe z Gerdy.

A jakie macie wewnętrzne? Jakoś nie doczytałam.

 

Czy podłogówkę macie też w salonie? (niestety nie wszystkie zdjęcia mi się otwierają) Jeżeli tak, to

jak sprawuje się połączenie podłogówki i paneli?

 

Serdecznie pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 362
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Witam,

dawno mnie tu nie było, a tu proszę jakie zmiany :)

Gratuluję serdecznie "legalnego" zamieszkania i zakończenia budowy.

Co prawda nie widziałam Skrzata na żywo, ale same zdjęcia w waszych dziennikach budowy spowodowały, że już dawno "zachorowałam" na niego. Mam nadzieję, że jak uda mi się go gdzieś dostrzec naocznie w małopolsce to nie spadną mi różowe okulary tylko wirus choroby zaatakuje mnie jeszcze bardziej, he,he:)

Ps:

Styl w jakim urządzacie domek odzwierciedla dokładnie to co mi się najbardziej podoba we wnętrzach i dlatego bardzo lubię do was zaglądać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...