Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C 115 - KOMENTARZE


kropecka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 362
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Spóźnione gratulacje z SSO. Widzę ,że koszty nie wyszły takie duże . U mnie było troche więcej. Bardzo skrupulatnie to prowadzisz , tzn rodzajami robót. Ja mam tez w exelu kosztorys , ale wprowadzam jak mi faktury spływały. Nie mam czasu ich zegregowac , sumowałam razem SSO , a jedynie oddzielnie podliczyłam tynki , wylewki, elektyke , przył.wod.co. To teraz brac sie za dalszy etap. Życze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja tylko Maciek :oops: ja bym nawet jednej kreski nie umiała w tym programie narysować :roll: W ogóle to zastanawiamy się z Maćkiem czy nie moglibyśmy założyć małej firemki i troszkę dorobić na takich wizualizacjach. Chodzi o to, ze osoba budująca dom mówiła by co by chciała mieć w domu i jakby chciała żeby on wyglądał a Maciek by to rysował. Wg mnie to fajna sprawa zobaczyć przed urządzeniem zarys danego pomieszczenia. TYlko że ja się zawsze cykam przed jakimiś ważnymi decyzjami i założenie firmy też mnie przeraża :) Pierwsze wizualizacje Maciek chce zrobić za grosze (kilka zł) żeby zdobyć doświadczenie i mieć co pokazać późniejszym klientom. Więc jak dziewczyny chciałybyście jakąś wizualizację to się polecamy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)

 

Tak mi się wydawało, że to Maciek (mcz), ale nie chciałam się nic odzywać, bo co ja będę szerzyć niewiarę w kobiety ? :wink:

Jeśli chodzi o wizualizacje - chętnie w przyszłości skorzystam ( jak już będę miała wszystkie ściany i wymiary dołu i góry ). Zwłaszcza góry, bo tam zamierzam pozmieniać uklad pokoi. :roll: Tymczasem, podgladam sobie u Was 8) Niemniej miło byłoby samemu umieć. Jestem typem Zosi Samosi :wink: Nobody is perfect... :wink:

 

pozdrawiam cieplutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/4/0/2/40925529_d.jpg

 

Smacznego barszczyku, wyśmienitego karpia, pysznej kapusty i tylko trafionych prezentów pod pachnącą choinką.

No i przede wszystkim miłości... dużo miłości, która przetrwa wszystko, pogody ducha, uśmiechu i samych pięknych dni w nowym 2009 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

dzięki :)

 

pewnie że się doczekać nie mogę, chociaż jak sobie pomyślę ile tego załatwiania jest to mi się odechciewa.

 

Mam prośbę o poradę, czy lepiej , która wersja się bardziej podoba:

 

 

 

http://deccoria.pl/files/19733/11880/c89f102949a785894055f06ae8cf1a04.jpg

 

http://img502.imageshack.us/img502/3472/kuchnia04000wv1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...