Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt C34 KOMFORTOWY


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

zrobilem sobie mala aranzacje w programie graficznym i jezeli sie zdecyduje na budowe wlasnie tego to z gabinetu zrobie otwarta jadalnie przesowajac scianke, z 2 lazienek zrobie jedna a z garderoby przy pokoju wlasnie malutki gabinecik tkz pokojik z komputerem :)

tak to sobie wymyslilem a drzwi przesowne mozna zastapic normalnymi skrzydlowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 months później...
Mnie również podoba się Komfortowy. Mniej komfortowy jest kosztorys. 480tys. za parterowy, wprawdzie duży domek to troche przesada. Zastanawiałam się czy to kwestia tego rozległego dachu i jego konstrukcji, czy też jeszcze ma jakieś inne ukryte miny. Rozkład domu komfortowy i ma wszystko to czego człękowi do zycia potrzeba. Od ostatnego postu minęło troche czau. Moze jednak ktoś pokusił się na realizację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam,mam pytanie do janka. na jakiej podstawie zrobiłeś te obliczenia? jestes budowlancem, czy sam stawiasz ten piekny domek??? Bo mnie się on bardzo podoba(jak kilka innych),ale kosztorys podziałał na mnie jak zimny prysznic....pozdrawiam, nata

 

janek niemam czsu odpisywać na twoje pytania odnosnie c-34 dzwoń 604-296-405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

My zmężem też się zdecydowalismy na Komfortowy, chcę go jednak trochę zmienic.

Czekam na odpowiedz z agencji w sprawie kosztów adaptacji.

Zauważyłam, że wiele osób na forum przy wyborze domu kieruje się kosztami budowy.

Mnie też przeraża koszt Komfortowego. Nie wiem na jakiej podstawie został on wyliczony. Czy to kwestia doboru materiałów? Ekipy budowlanej? Kompletnie się na tym nie znam. Mam nadzieję, że jest to zawyżony kosztorys, i jakoś z niego zejdziemy. Bo dom mi się strasznie podoba a nie wyobrażam sobie budować domu, który nie będzie mi się podobał tylko ze względu na niskie koszta.

 

ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wybraliśmy Koronę. Potem poniewaz okazało się , że możemy sobie pozwolić ze względu na wielkość dzialki na parterowy wybraliśmy Dom w nasturcjach z Archeonu. Jednak wprowadziliśmy w nim tyle zmian, że przestało się kalkulować. Długo szukałam czegoś przestronnego i praktycznego, bez zbędnych pomieszczeń i z dwoma łazienkami,aż wreszcie znalazłam. Komfortowy :D :D .Oczywiście go pozmieniamy ale niewiele.

Nie wiem dlaczego tak malo osób się nim interesuje? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...