Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt C34 KOMFORTOWY


Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem nowy i od razu mam pytanie.

chcę kupić przjekt domu -murator C34 - komfortowy i w zwiazku z tym mam prośbę czy ktoś z uczestników forum już może budował taki dom, jakie ewentualnie są jego wrażenia i czy może istnieje możliwość zobaczenia wybudowanego lub będącego w trakcie budowy budynku (okolice Warszawy).

Pozdrawiam i z góry przepraszam jeśli moje pytanie było nie na miejscu lub zadane niewłaściwie.

Liczę na odpowiedź i jeszcze raz pozdrawiam. :D

 

_________________

bardzo chcę zbudować dom parterowy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My, jak juz pisalem wczesniej, rozpoczelismy budowe wg tego projektu.

Fundamenty juz zrobione, jestesmy w trakcie ich ocieplania.

Tez mamy nadzieje, ze uda sie nam trochę obnizyc koszty.

Na dzien dzisiejszy wyglada na to, ze stan surowy z dachem, bez drzwi i okien wyniesie 150 tys.

Tak tez chcemy zakonczyc ten rok.

 

Sam projekt, jesli chodzi o wnętrza, praktycznie bez zmian. Najmniejszą sypialnie docelowo chcemy przeznaczyc na saune a początkowo na rekreacje i planujemy zamiast okna wstawic tam drzwi (wyjscie na taras).

 

Zrezygnowalismy tez oczywiscie ze sciany trojwarstwowej (koszt+celowosc) i budujemy jednowarstwowa z porothermu 44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My, jak juz pisalem wczesniej, rozpoczelismy budowe wg tego projektu.

Fundamenty juz zrobione, jestesmy w trakcie ich ocieplania.

Tez mamy nadzieje, ze uda sie nam trochę obnizyc koszty.

Na dzien dzisiejszy wyglada na to, ze stan surowy z dachem, bez drzwi i okien wyniesie 150 tys.

Tak tez chcemy zakonczyc ten rok.

 

Sam projekt, jesli chodzi o wnętrza, praktycznie bez zmian. Najmniejszą sypialnie docelowo chcemy przeznaczyc na saune a początkowo na rekreacje i planujemy zamiast okna wstawic tam drzwi (wyjscie na taras).

 

Zrezygnowalismy tez oczywiscie ze sciany trojwarstwowej (koszt+celowosc) i budujemy jednowarstwowa z porothermu 44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam Kontradmirale..

My mamy troche więcej zmian. Nie tylko w środku ,ale też zmieniamy ściany zewn. a co za tym idzie musimy tez zmienić dach.

No a skoro dach już siła rzeczy się zmieni to chcemy go też troche podnieść.

Czy można wiedzieć gdzie się budujesz?

Bylibyśmy wdzięczni, gdyby można było obejrzeć nawet stan surowy.

a może podzielicie się z nami swoimi doświadczeniami.

My budować będziemy się w Wiązownej .

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

My budujemy pod Gdańskiem, więc jak będziecie wybierać się nad morze to zapraszamy.

U nas już sciany zewnętrzne stoją, w tym tygodniu planujemy zalać wieniec. Ekipa jest sprawna więc budowa się posuwa szybko.

 

My mamy troche więcej zmian. Nie tylko w środku ,ale też zmieniamy ściany zewn. a co za tym idzie musimy tez zmienić dach.

No a skoro dach już siła rzeczy się zmieni to chcemy go też troche podnieść.

Ciekawe czy po takich zmianach Wasz dom będzie jeszcze przypominał c 34 :wink:

 

Bylibyśmy wdzięczni, gdyby można było obejrzeć nawet stan surowy.

Jeśli bylibyście zainteresowani możemy przesłać parę fotek.

Może z czasem uda się coś umieścić na forum - na razie brakuje czasu :(

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak już pisałem wcześniej nasz domek powstaje pod Gdańskiem (w miejscowości Czaple). Zapraszam.

Na razie jeszcze bez więźby. Dzisiaj właśnie skończyli zalewać wieniec, a za dwa tygodnie jestem umówiony z cieślą.

Jeśli chodzi o fotki to na priva przeslę, tutaj jeszcze nie potrafię ich umieszczać :-?

Pozdrawiam wszystkich budujących c34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam c34ki

Projekt nam się spodopał (po długich szukaniach wreszcie możliwy małżeński kompromis) i nie ma wyjścia trzeba będzie budować. W dodatku domek wpasował się w działkę z wjazdem od południa. Jedyne czym się zamartwiam to:

słupem na tarasie - czy nie będzie to denerwujące. Każdy widoczek z tarasu będzie miał w kadrze ten słup.

garaż 30 m2. na dwa samochody - na dwa maluchy wystarczy a na dwa smarty w zupełności. Jeżeli bym chciał poszerzyć garaż o 1m to się zaczyna majstrowanie przy kształcie dachu z niewiadomym końcowym efektem oraz zjada się 1mb działki.

Pozdrawiam wszystkie c34

Pantomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Witam. Real jednak jest real. Robi wrażenie. A my, mamy kupiony już projekt, za chwilę kupujemy ziemię i dobrze że nadchodzi zima bo na razie nie ma forsy na budowę :) więc w między czasie czy można by któregoś dnia obejrzeć Twój domek? Fajna lokalizacja możecie sobie oglądać samoloty na podejściu 29:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o lotnisko, które znajduje się w pobliżu, to nie jest tak źle. Nawet jeśli samoloty podchodzą do lądowania z mojego kierunku, to są one dość wysoko. To co widać na zdjęciu to szkolenie japońskich pilotów, jakie LOT zorganizował na swoim Boeingu 767 właśnie na lotnisku w Rębiechowie. Panowie piloci trenowali manewr "touch and go", dzięki czemu mogłem zajrzeć w ich skośne oczy :D

Domek obejrzeć można, czemu nie. Spróbuje przygotować jakąś mapkę z jego lokalizacją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...